YouTuber روسی شش ساله برای دومین سال متوالی در میان پردرآمدترین های جهان قرار گرفت – RT Business News

یک دختر شش ساله متولد روسیه با توجه به آخرین لیست ستاره های پردرآمد YouTube از نظر تعداد بازدید ، در لیست ثروتمندترین وبلاگ نویسان یوتیوب جهان وارد رکورد تعداد بازدیدها شده است.

آناستازیا رادزینسکایا ، که نام او را در کانال خود می نامد ، هفتمین وبلاگ نویس ثروتمند جهان است ، که در سال 2020 39 میلیارد بازدید ایجاد کرده است – بیشترین امتیاز بینندگان در لیست ذکر شده. درآمد او گزارش شده در 12 ماه منتهی به دسامبر به 18.5 میلیون دلار رسید.

او و خانواده اش در کراسنودار در جنوب روسیه متولد شدند و اکنون به همراه خانواده در فلوریدا ، آمریکا زندگی می کنند.

کانال “مانند نستیا” در پلت فرم ویدئو توسط خانواده وی اداره می شود و در منطقه 65.8 میلیون مشترک دارای بزرگترین افتخار است – که بزرگترین رقم در 10 صفحه برتر است. در این فیلم ها امثال این دختر و پدرش دیده می شود بازی با لگوس ، انجام کارهای منزل و در چند وقت اخیر ، توضیح بیماری همه گیر ویروس کرونا به روشی که بچه های دیگر بتوانند آن را درک کنند.

خبر مرتبط  انصراف هواپیماهای بوئینگ همچنان فراتر از سفارشات جدید است - RT Business News

فوربس ویدئوهای Nastya را چنین توصیف می کند “رنگارنگ” و “رسا.” و ، از آنجا که آنها زبان چندان پیشرفته ای ندارند ، برای مخاطبان جهانی او که کاملاً مورد توجه قرار می گیرند ، بسیار مناسب هستند.

از آنجایی که سال گذشته ، آناستازیا به عنوان سومین فرد ثروتمند در این سیستم عامل معرفی شد ، این دختر شاخه های خود را جدا کرده است. او محبوبیت خود را در TikTok به دست آورده است ، جایی که سه میلیون کاربر او را دنبال می کنند و گزارش می شود که سال آینده برنامه صدور مجوز را راه اندازی خواهد کرد.

خبر مرتبط  تراشه ساز Qualcomm برای تأمین محصولات 4G هواوی تحت تحریم چراغ سبز می یابد - RT Business News

خانواده Nastya دارای 10 کانال در سیستم عامل هستند که تعداد مشترکان آنها بیش از 190 میلیون نفر است.

اما نستیا ، البته تنها جوانی نیست که ثروت خود را از YouTubing جمع می کند. برنده شماره یک رایان کاجی است ، که کار خود را در این پلتفرم با مجموعه ای از فیلم های “جعبه گشایی” آغاز کرد ، این کودک 9 ساله بسته بندی بازی ها و اسباب بازی های جدید را باز می کند و سپس با آنها بازی می کند. وی درآمد هنگفتی معادل 29.5 میلیون دلار داشته است.

خبر مرتبط  چین برخی از واردات مزرعه آمریکایی را در حال رشد با ایالات متحده نسبت به هنگ کنگ متوقف می کند - RT Business News

بیشتر بخوانید: بازی کودک: با آناستازیا رادزینسکایا ، یوتیوب 5 ساله روسی با درآمد 18 میلیون دلار در سال آشنا شوید

و سپس جیمی دونالدسون است که نام مستعار آنلاین او MrBeast است. او هنوز هم 24 میلیون دلار چشمگیر کسب کرده و به عنوان بزرگترین ستاره جدید YouTube شناخته شده است. این جوان 22 ساله بدلکاری هایی را به خود جلب می کند که ساعتها کار در آن انجام می دهد ، درآمد حاصل از تبلیغات به وی امکان می دهد هزاران دلار به امور خیریه کمک کند و این نشان می دهد که وی دارای وجدان اجتماعی و همچنین تبحر در تجارت است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید