UBS – RT Business News می گوید هند سریعترین بازگشت اقتصادی را در آسیا شاهد است

گزارش جدیدی از سوی UBS Global Research پیش بینی کرده است که رشد اقتصادی هند به بالاترین حد چند دهه در سال 2022 رسیده است. به گفته آن ، اقتصاد این کشور سریعترین رشد را در کل ملت های آسیا خواهد داشت.

“وضعیت کوید در هند در حال حاضر تثبیت شده است. ما انتظار داریم رشد واقعی تولید ناخالص داخلی هند در سال مالی 22 به 11.5 + درصد نسبت به سال گذشته برسد (اجماع 9.2 درصد نسبت به سال قبل) گزارش Tanvee Gupta Jain ، اقتصاددان UBS Securities India.

خبر مرتبط  OPEC + با کاهش تولید نفت در ماه آگوست 101٪ مطابقت داشت - RT Business News

“در حالی که رشد اقتصادی در FY22 می تواند در بالاترین حد چند دهه باشد ، این تا حد زیادی نشان دهنده بازگشت ناشی از انقباض عمیق تر تولید ناخالص داخلی FY21 (-7.5 درصد نسبت به سال قبل) است” جین گفت.

با شروع عادی شدن شرایط مالی داخلی و جهانی ، رشد در سال مالی 23 رشد سالانه به شش درصد خواهد داشت.
همچنین در rt.com
سهام هند با افزایش رکورد واکسیناسیون و چشم انداز اقتصادی باعث افزایش احساسات می شودUBS پیش از این تخمین زده بود که اقتصاد هند به دلیل محدودیت های مربوط به بیماری همه گیر 10.6 درصد از تولید ناخالص داخلی خود را از دست خواهد داد. با این حال ، فعالیت اقتصادی کشور بیش از حد انتظار در سه ماهه سوم و چهارم سال 2020 بهبود یافت.

خبر مرتبط  ایالات متحده با توجه به تحمیل میلیارد ها تعرفه جدید در طیف گسترده ای از کالاهای اروپایی - RT Business News

بر اساس این گزارش ، شرایط مالی اکنون به سطوح بهتر از شرایط ثبت شده در دوره قبل از دوره Covid (ژانویه / فوریه 2020) کاهش یافته است ، که به حمایت از بهبود اقتصادی نیز کمک می کند.

UBS گفت ، بازگشت به عقب در رشد اقتصادی هند عمدتا توسط بهبود مستمر در مصرف ، رشد شدید جهانی ، موفقیت در تولید واکسن Covid-19 و تمرکز بر اصلاحات حمایتی رشد منجر خواهد شد.

خبر مرتبط  بحران ویروس کرونا برای اقتصاد روسیه به اندازه سقوط مالی 2008 نیست - الکسی کودرین به RT - اخبار تجاری RT

“از این میزان ، کاهش نرخ مالیات شرکت ها ، مشوق های تولید ، قوانین کار آسان تر و تشویق سرمایه گذاری مستقیم خارجی است [foreign direct investment] از نظر ما ، جریان خوبی برای رشد میان مدت هند است. “ گوپتا گفت

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید