UBS در مورد طلا “بسیار صعودی” است زیرا بانک انتظار دارد قیمت شمش افزایش یابد – RT Business News

به گفته بانک سرمایه گذاری سوئیس UBS ، قیمت طلای امن ، که در سال جاری تقریباً 30 درصد افزایش یافته است ، با ادامه عدم قطعیت جهانی می تواند بیشتر افزایش یابد و همچنان بالا بماند.

“ما روی طلا بسیار صعودی هستیم. ما فکر می کنیم که قیمت ها بالاتر می روند و آنچه جالب است این است که فکر می کنیم برای مدتی بیشتر از آنچه انتظار می رود بالاتر بماند “. Yeoh Choo Guan ، رئیس بانک بازارهای جهانی ASEAN ، روز جمعه به CNBC گفت.

خبر مرتبط  JPMorgan و چهار بانک مهم دیگر تریلیون ها دلار پول کثیف مانند پنج خانواده جنایی NYC - Max Keizer - RT Business News

وی گفت: این بانک پیش بینی خود را برای طلا در سال آینده از 1850 دلار به 2100 دلار در هر اونس افزایش داده است. در روز جمعه ، فلز زرد در حدود 953 دلار معامله شد که تقریباً 29 درصد بیشتر از قیمت ابتدای سال است.
همچنین در rt.com
“پیتر شیف:” جهان در حال فروپاشی است و به یک استاندارد طلایی برمی گرددبه گفته یووه ، فضای نرخ بهره واقعی منفی و عدم اطمینان جهانی ، از جمله انتخابات ریاست جمهوری آینده آمریکا ، از جمله عواملی است که سرمایه گذاران را مجبور به ایجاد منابع طلای خود می کند.

خبر مرتبط  اقتصاد روسیه در ماه آوریل 12 درصد کاهش می یابد زیرا محدودیت های coronavirus فعالیت های تجاری را فلج می کند - RT Business News

“بنابراین اخیراً در بازار سهام شاهد اصلاحاتی هستیم. آنچه جالب بود این بود که طلا با وجود عقب نشینی سهام بسیار مقاوم بود و این نشان می دهد که پشتیبانی خرید مداوم وجود دارد “ او گفت.

بیشتر بخوانید: قیمت هر اونس طلا ممکن است به 5000 دلار برسد

“علاوه بر این ، طلا همچنین یک تنوع دهنده نمونه کارها بسیار جذاب است. من فکر می کنم بسیاری از سرمایه گذاران درگیر اوراق قرضه و REIT هستند [real estate investment trusts]، بنابراین طلا به عنوان جایگزینی برای آن در نظر گرفته می شود ، در صورتی که آن بخش خاص به شما فشار وارد کند. “

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید

خبر مرتبط  هند واردات محصولات آمریکایی ساخته شده در چین را به دنبال درگیری کشنده مرزی ممنوع کرد - RT Business News