UBS به سرمایه گذاران توصیه می کند پول را به عنوان طلا در مقابل عدم اطمینان اقتصادی در طلا قرار دهند – RT Business News

UBS Global Wealth Management گفت ، ضعف اخیر طلا “یک نقطه ورود عالی برای سرمایه گذاران” است.

“ما طلا را دوست داریم ، زیرا فکر می کنیم طلا در پایان سال حدود 2000 دلار در هر اونس خواهد داشت.” کلوین تای ، مدیر ارشد سرمایه گذاری منطقه ای شرکت ، به CNBC گفت.

او توضیح داد که “که در [the] در صورت عدم اطمینان در مورد انتخابات ایالات متحده و بیماری همه گیر Covid-19 ، طلا یک محافظ بسیار خوب است. “
همچنین در rt.com
“پیتر شیف:” جهان در حال فروپاشی است و به یک استاندارد طلایی برمی گرددخبر مرتبط  تقاضای نفت می تواند بیش از عرضه تا پایان ماه مه - RT Business News

قیمت طلا در سال جاری به بالاترین سطح رسیده و به بالاترین سطح خود رسید و برای اولین بار در تاریخ در اوت از 2000 دلار در هر اونس عبور کرد. قیمت شمش اخیراً افت کرده است و از روز سه شنبه در هر اونس حدود 1900 دلار معامله می شود.

خبر مرتبط  بازارهای اروپا به امید بهبود همه گیر Covid-19 صعود می کنند - RT Business News

به گفته تای ، این فلز گرانبها به دلیل محیط نرخ بهره پایین نیز جذاب است. وی خاطرنشان کرد که اگر نرخ بهره همانطور که فدرال رزرو ایالات متحده نشان داده پایین بماند ، هزینه فرصت نگهداری طلا (که یک دارایی بدون بازده است) خواهد بود “بسیار کم.” به این دلیل که سرمایه گذاران از بهره ای که در غیر این صورت با بازده دارایی بدست می آید ، صرف نظر نمی کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید