Trudeau کانادا وعده داد که “پایان” تجارت پس از Brexit “آسان” با انگلیس تا پایان سال – RT Business News

نخست وزیر کانادا جاستین ترودو روز چهارشنبه گفت که توافق تجاری پس از Brexit با انگلیس ، با وجود همه چالش هایی که ممکن است وجود داشته باشد ، باید در پایان سال تأمین شود.

“من فکر می کنم ما آماده هستیم که این کار را قبل از 1 ژانویه انجام دهیم. یکی از چالش ها پهنای باند است” وی به نقل از رویترز گفت.
به گفته ترودو ، “انگلیس در چند دهه گذشته مجبور به مذاکره در مورد معاملات تجاری نبوده است ، بنابراین مسئله عدم وجود پهنای باند در دولت برای پیشبرد این مسئله وجود دارد.

“کانادا واقعاً آسان است – ما برای آن آماده هستیم ، ما دوست داریم این کار را انجام دهیم ، بنابراین من امیدوارم که این کار انجام شود ، اما این کاملا به دولت انگلیس بستگی دارد” او گفت.

خبر مرتبط  روسیه برای حفاری چاه های نفت جدید آماده است تا در سال 2022 منقضی شود که توافق قطع تولید اوپک + در سال 2022 منقضی شود - RT Business News
همچنین در rt.com
دفتر نخست وزیر می گوید ، انگلیس انتظار دارد کشورها به رسمیت شناختن آن باید جلوی تضعیف بازار داخلی خود را بگیرندپس از پایان دوره گذار انگلیس در 31 دسامبر ، این کشور دیگر در توافقنامه جامع اقتصادی و تجاری (CETA) بین کانادا و اتحادیه اروپا قرار نخواهد گرفت.

خبر مرتبط  تجارت جهانی با بدترین رکورد روبروست ، اما "ممکن بود خیلی بدتر شود" - WTO - RT Business News

بر اساس این توافقنامه ، 95 درصد واردات بین کانادا و اتحادیه اروپا بدون تعرفه و سهمیه است. صادرات انگلیس به کانادا ، هشتمین شریک تجاری بزرگ خارج از اتحادیه اروپا ، در سال 2019 بالغ بر 5.2 میلیارد پوند (تقریبا 7 میلیارد دلار) بوده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید