TikTok به شکایت خود با ترامپ در مورد پیگرد ممنوعیت “عدم مشروعیت” در هنگام پیوستن توییتر برای دارایی ها و کاربران آمریکایی خود – گزارش ها – خبرنامه RT

طبق گزارش ها ، توییتر به رقابت برای دارایی های آبدار TikTok پیوسته است ، در حالی که صاحب چینی آن به دنبال شکایت از دولت ترامپ است و ادعا می کند که اقدام برای بیرون راندن آن از بازار آمریکا صرفاً مبتنی بر ترساندن ضد چین است.

دستورالعمل اجرایی رئیس جمهور آمریكا دونالد ترامپ در اوایل این هفته به عنوان یك اقدام اساسی برای محافظت از آمریکایی ها و داده های گرانبها آنها از جاسوسان مزاحم چینی ارائه شد ، مهلت 45 روزه برای ByteDance را برای تحقق بخشیدن به عملیات خود در ایالات متحده تعیین كرد.

خبر مرتبط  روسیه در حال نبرد ایالات متحده در نبرد برای بازار بزرگ انرژی چین - RT Business News

پکن استدلال می کند که همه “امنیت ملی” نگرانی ها فقط بهانه ای برای تصرف خصمانه برای تحكیم تسلط بر واشنگتن به صورت آنلاین است. TikTok به چالش کشیدن این اقدام ، قرار است یک فدرال را تشکیل دهد طرح دعوی در دادگاه در دادگاه منطقه ایالات متحده برای منطقه جنوبی کالیفرنیا به عنوان اوایل روز سه شنبه ، یک منبع از شرکت به NPR گفت ، با بیان اینکه اقدامات اجرایی ترامپ است “ضد قانون اساسی”
همچنین در rt.com
استعمار 2.0: حمله ایالات متحده به TikTok آخرین مرحله برای ایجاد انحصار قلب و ذهن جهان متصل به اینترنت استاین مبتنی بر گمانه زنی ها و حدس های خالص است … این دستور هیچ یافته ای از واقعیت ندارد ، فقط سخنرانی های مربوط به چین را تکرار می کند.

در همین حال ، طبق گفته منابع به نقل از رویترز ، توییتر به دومین فناوری برتر آمریکایی تبدیل شده است که علاقه خود را برای به دست آوردن دارایی های TikTok ابراز می کنند. معلوم نیست ، اگر غول رسانه های اجتماعی بتوانند از مایکروسافت پیشی بگیرند ، که شایعه می شود مدعی اصلی تصاحب است.

خبر مرتبط  ضبط طلاها سود معاملات معدنچی آفریقای جنوبی - RT Business News

TikTok یک برنامه به اشتراک گذاری ویدیو بسیار محبوب است ، به ویژه در بین جوانان ، که حدود 80 کاربر فعال ماهانه در ایالات متحده دارد ، حدود 80 درصد از آنها زیر 34 سال است. در حالی که دارایی ها و عملیات آمریکایی آن حدود 30 تا 40 میلیارد دلار تخمین زده می شود.

خبر مرتبط  روسیه تابستان های طلا را پر می کند و 2.5 میلیارد دلار به ذخایر ارز خارجی در زمان اوج کروناویروس می افزاید - RT Business News
همچنین در rt.com
“نمونه آشکار رقابت ناعادلانه”: روسیه به دلیل ممنوعیت “بی اساس” TikTok چین به آمریکا ملامت کردفکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!