TikTok از ترامپ برای لغو ممنوعیتی که می تواند “جامعه آنلاین را نابود کند” شکایت کرد – گزارش – RT Business News

گزارش شده است که TikTok شکایتی را علیه دولت ترامپ تنظیم کرده است ، به دنبال جلوگیری از ممنوعیت فعالیت این برنامه است. این دومین باری است که این شرکت سعی در به چالش کشیدن قانونی دولت ایالات متحده دارد.

TikTok و صاحب سکو ، ByteDance ، از قاضی دادگاه فدرال واشنگتن خواستند مانع اقدامات دولت ترامپ شود که این برنامه را در ایالات متحده ممنوع می کند ، بلومبرگ به استناد این دادخواست استناد کرد. این شکایت جمعه شب ، بلافاصله پس از اعلام وزارت بازرگانی مبنی بر اینکه مردم در ایالات متحده قادر به بارگیری سرویس اشتراک ویدیو نیستند ، از روز یکشنبه ارسال شد.
همچنین در rt.com
پس از اقدام ایالات متحده برای ممنوع کردن برنامه های TikTok و WeChat ، پکن متعهد شد “موجودیت های خارجی غیر قابل اعتماد” را محدود کندخبر مرتبط  بزرگترین شرکت هواپیمایی در آمریکای لاتین برای محافظت در برابر ورشکستگی ایالات متحده در میان بحران کووید 19 - پرونده های RT Business

این شرکت چینی ، ترامپ را به بیش از اختیارات خود متهم کرد و ادعا کرد که اقدامات وی بر اساس دلایل سیاسی است ، “تهدید غیرمعمول و خارق العاده” مطابق قانون پیش بینی شده در ایالات متحده است. این دادخواست افزود که سیاست های ترامپ می تواند “یک جامعه آنلاین را نابود کنید که میلیون ها آمریکایی برای ابراز وجود در آن جمع شده اند.”

ادامه مطلب

در این شکایت گفته شد که ممنوعیت فعالیت های TikTok موجب نقض حقوق آزادی بیان متمم اول است. همچنین این اتهامات قبلی علیه دولت ایالات متحده را تکرار می کند و می گوید که این دولت است “نادیده گرفتن شواهد” تعهد TikTok به حریم خصوصی را نشان می دهد.

خبر مرتبط  سهام جهانی در میان تنش های فزاینده بین ایالات متحده و چین کاهش می یابد - RT Business News

برخلاف ادعاهایی که شرکت تصرف می کند “اطلاعات گسترده ای از کاربران ایالات متحده” TikTok قبلاً اصرار داشت كه داده های كاربران را در آمریكا و سنگاپور ذخیره می كند و هیچ كاری را با پكن به اشتراک نمی گذارد.

TikTok برای اولین بار در ماه آگوست از دولت ترامپ شکایت کرد ، اندکی پس از آنکه ترامپ دستورالعملی را امضا کرد و تهدید به ممنوعیت فعالیت های خود در آمریکا را به دلیل ادعاهای امنیت ملی عنوان کرد. اقدام این شرکت توسط پکن پشتیبانی شد ، که به نوبه خود واشنگتن را متهم کرد “قلدری اقتصادی سازمان یافته و سیستماتیک” شرکت های خارجی

خبر مرتبط  چین ضمن کاهش خرید از عربستان سعودی ، واردات نفت از روسیه را تقویت می کند - RT Business News

این برنامه اشتراک ویدیو در صورت اطمینان از معامله فروش عملیات آمریکایی خود به یک شرکت آمریکایی تا 12 نوامبر ، هنوز این فرصت را دارد که در ایالات متحده عملکردی داشته باشد. از دو دولت چین و ایالات متحده ترامپ پیش از این گفته بود که از برخی جزئیات این قرارداد خوشحال نیست ، از جمله اینکه شرکت مادر ByteDance اکثریت سهام را در اختیار دارد.

“باید 100٪ از نظر امنیت ملی باشد” او اوایل این هفته گفت. “من آماده ام برای ثبت نام در هر چیزی نیست. من باید معامله را ببینم. “

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش RT مراجعه کنید