STOPS هند با استفاده از کشتی های چینی برای تجارت نفت – RT Business News

در میان روابط سخت و سنگین بین هند و چین ، شرکت های نفتی دولتی هند متوقف کردن صدور تانکرهای متعلق به چین یا پرچم دار برای واردات یا صادرات نفت و فرآورده های نفتی است.

منابع بلومبرگ گفتند ، کشتی های متعلق به یا ثبت شده در چین از شرکت در مناقصه های نفتکش هایی که نفت خام به هند وارد می کنند یا فرآورده های نفتی تصفیه شده خارج از هند صادر می کنند ، ممنوع است.

علاوه بر این ، به گفته منابع بلومبرگ ، بزرگان نفت تحت کنترل دولت هند نیز در نظر دارند که از تأمین کنندگان نفت و بازرگانان نفتی بخواهند که با تعیین تانکرهای چینی ، نفت را به آنها تحویل ندهند.

خبر مرتبط  تقریباً 200 فرودگاه اروپا ممکن است متلاشی شوند ، تقریباً 280،000 شغل را در معرض خطر قرار می دهد - RT Business News

خصومت اخیر بین دو واردکننده بزرگ نفت جهان – و دو کشور بزرگ در آسیا ، چین و هند – روابط تجاری و بازرگانی بین دو کشور را خراب کرده است. روابط هند و چین همیشه متزلزل بوده است ، اما شعله ور شدن اخیر تنش ها در مرز بین این دو در 50 سال به خشونت آمیز ترین تبدیل شد ، زیرا چین و هند با جنگی جنگیدند تا جایی که دقیقاً این مرز از کجا عبور خواهد کرد. هر دو کشور قدرت هسته ای هستند ، و این سازمان ملل را نگران کرده است ، که از پکن و دهلی نو خواسته است “حداکثر فشار را انجام دهید.”
همچنین در rt.com
هند به دنبال کنترل سخت تر واردات کالاهای چینی از دیگر کشورهای آسیایی استخبر مرتبط  نام تجاری استرالیا با پرداخت 28000 دلار جریمه بیش از "لباس فعال ضد ویروس" - RT Business News

سازمان های تجاری گفتند که وضعیت ناکام هند و چین در بسیاری از مناطق تجاری بازنگری شده است ، به طور ناگهانی واردات چینی ها به طور دقیق و بدون اخطار در بنادر هند نگهداری می شوند. تجارت CNN در پایان ماه ژوئن

با وجود این واقعیت که عمده منابع نفتی هند از کشتی های مرتبط با چین استفاده نمی کنند ، شرکت های هندی انتظار ایجاد اختلال در جریان تجارت نفت را ندارند زیرا به هر حال استفاده از آنها از کشتی های چینی محدود بود.

خبر مرتبط  HSBC بانک برتر انگلیس "راه اندازی تله" برای هواوی چین در تحقیقات آمریکا را تکذیب کرد - اخبار بازرگانی RT

بیشتر بخوانید: هند واردات محصولات آمریکایی ساخته شده در چین پس از درگیری کشنده مرزی را مسدود کرد

مدیران هند به بلومبرگ گفتند كه شركت های هند برای حمل و نقل گاز طبیعی مایع (LNG) تانكرهای چینی را ترجیح می دهند. به گفته مدیران ، بیشتر مخازن نفتی غیر هند که شرکتهای نفتی آن را استخدام می کنند ، لیبریا ، پاناما یا موریس را به عنوان کشور پرچم خود دارند.

این مقاله در ابتدا در منتشر شد Oilprice.com