Standard Chartered هشدار می دهد دلار آمریکا در مسیر “کاهش قابل توجه” طی چند سال آینده است – RT Business News

پیش بینی تیره و تار دیگر برای سرنوشت این بازار خرد توسط یک تحلیلگر در بانک استاندارد چارترد اعلام شده است ، که هشدار داد دلار با توجه به اصول ضعیف حاکمیت خود به سمت “کاهش چند ساله” می رود.

“ما برای چند سال آینده شاهد روند بسیار خوبی برای کاهش ارزش دلار خواهیم بود” اریک رابرتسن ، رئیس تحقیقات جهانی در استاندارد چارترد بانک ، روز چهارشنبه به CNBC گفت. وی گفت مطمئن نیست که میزان کاهش تا چه حد شدید باشد.

این تحلیلگر توضیح داد که گران شدن دلار با عملکرد بیش از حد دارایی های ایالات متحده در دهه گذشته تأمین شده است. به گفته رابرتسن ، ممکن است این روند در نتیجه وضعیت جهانی یا تغییر در سیاست داخلی ایالات متحده معکوس شود.

خبر مرتبط  آمریکا در حال تبدیل شدن به یک جمهوری موز دیگر - Max Keizer - RT Business News
همچنین در rt.com
اقتصاددان هشدار می دهد که دلار در سال 2021 سقوط خواهد کرد ، ایالات متحده باید برای رکود اقتصادی دو برابر آماده شود“در ترکیب با این واقعیت که ایالات متحده دیگر از مزایای نرخ بهره نسبت به کشورهای G-10 خود برخوردار نیست ، من فکر می کنم شما می توانید یک مورد بسیار قانع کننده برای استهلاک دلار چند ساله ایجاد کنید ،” او گفت.

رابرتسن می گوید نتیجه انتخابات ایالات متحده مشخص خواهد شد “مسیر رسیدن به نتیجه نهایی.” اگر جو بایدن ریاست جمهوری را به دست بگیرد ، قرار است هر استهلاک دلار انجام شود “بسیار واضح و بارز”.

انتظار می رود برخلاف دلارهای آزاد ، ارزهای بازارهای در حال ظهور این کار را انجام دهند “بسیار خوب” در صورت الف “موج آبی،” که در آن بایدن پیروز می شود و دموکرات ها اکثریت را در هر دو مجلس کنگره تأمین می کنند. ایجاد خواهد کرد “طوفان کامل” وی معتقد است برای دارایی های بازارهای نوظهور.

خبر مرتبط  تبدیل BEER به انرژی - RT News News
همچنین در rt.com
یوان چین برای تبدیل شدن به سومین ارز ذخیره بزرگ جهان در پشت دلار و یورو – مورگان استنلیشاخص دلار که یورو در برابر سبدی از ارز را ردیابی می کند ، روز پنجشنبه در 92.61 بود. از ابتدای سال تاکنون بیش از سه درصد در برابر همسالان از دست داده است.

خبر مرتبط  ساخت خط لوله گاز Nord Stream 2 روسیه برای ماه آینده دوباره راه اندازی می شود - RT Business News

پیش بینی رابرتسن پیش بینی های قبلی استیون روچ اقتصاددان مشهور را که اخیراً هشدار داده بود سقوط دلار ممکن است در “سرعت تاب” به گفته روچ ، سود نهایی می تواند تا پایان سال آینده تا 35 درصد سقوط کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید