S&P می گوید صنعت هوانوردی برای بهبود “حمل و نقل طولانی” به عنوان ترافیک هوایی مهیا نیست ، زیرا S&P می گوید – ترافیک هوایی تا سال 2023 جمع نمی شود – RT Business News

علیرغم برخی از کشورها آماده باز کردن مرزها ، بعید به نظر می رسد که ترافیک جهانی مسافر حداقل به مدت سه سال به سطوح همه گیر قبل از عروق کرونوس برگردد ، S&P Global Ratings هشدار داده است.

در تحقیقات استناد شده توسط بلومبرگ ، آژانس رتبه بندی اعلام کرده است که جریان مسافر هوایی امسال بیش از نصف است و برآورد های قبلی را ضرب و شتم می کند. آینده سفر جهانی هوایی اکنون به کشورهایی بستگی دارد که محدودیت ها را باز کرده و کاهش می یابد.
همچنین در rt.com
“سونامی از دست دادن شغل”: خطوط هوایی در حال شکوفایی هستند و هزاران کارمند را شلیک می کند زیرا همه گیر سفرهای جهانی را خراب می کندخبر مرتبط  مارک زاکربرگ در هنگام همه گیری قتل خود را به عنوان ثروت 100 میلیارد دلار - RT Business News

اکثر کشورهای اروپایی قصد دارند مرزها را در ماه ژوئن باز کنند ، در حالی که معدودی از آنها با وجود محدودیت ، قبلاً این کار را انجام داده اند. از آنجا که حجم پروازها کم است و فرودگاه ها برای تجارت تلاش می کنند ، S&P گفت که قطب های هوایی می توانند طی چند ماه آینده با کاهش امتیاز بیشتری روبرو شوند.

“فرودگاه ها با افزایش مواجهه با خطر و فشار بر درآمدهای هوایی خود مواجه خواهند شد ، که عموماً بیش از 50٪ از کل درآمد را نشان می دهد.” S&P گفت ، افزود كه یكی از پر سود ترین بخش ها برای درآمدهای فرودگاه ها ، خرده فروشی ، می باشد “حتی بیشتر از درآمدهای هوانوردی ضربه خورده است.”
همچنین در rt.com
آژانس سازمان ملل هشدار می دهد که جهانگردی جهانی با بدترین رکورد روبرو استخبر مرتبط  نقره در راه ضربه زدن به RECORD HIGH به عنوان "بازار گاو عمومی کالا" در حال آمدن - پیتر شیف به Boom Bust - RT Business News

در ماه مارس ، این آژانس هشدار داد که انتظار دارد مراکز هوایی داشته باشد “جریان نقدی و ضریب اعتبار ضعیف تر ،” و از آن زمان رتبه بندی 11 فرودگاه را کاهش داده است ، از جمله گروه های هیترو و آیروپورتس پاریس ، که فرودگاه شارل دوگل ، اورلی و لو بورژ را اداره می کند.

خبر مرتبط  جدیدترین رقیب تسلا در حال طوفان بازار سهام است - RT Business News

یکی دیگر از پیش بینی های تاریک برای صنعت حمل و نقل هوایی توسط سازمان جهانگردی سازمان ملل متحد ، هشدار داده است که سفرهای جهانی امسال 70 درصد کاهش خواهد یافت ، بدترین رکورد در رکورد خود را تجربه خواهد کرد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید