S&P علیرغم خطرات Covid-19 در رشد اقتصادی ، چشم انداز رتبه بندی حاکمیت هند را ثابت نگه می دارد – RT Business News

S&P Global Ratings گفته است که قصد تغییر چشم انداز بدهی های دولتی هند را ندارد. با این حال ، آژانس رتبه بندی هشدار می دهد ، بهبود اقتصادی ممکن است متوقف شود زیرا عفونت های Covid-19 در کشور همچنان به شکستن رکوردها می پردازند.

“چشم انداز ما درباره رتبه بندی حاکمیت هند ثابت است و این نشان می دهد که انتظار نداریم طی دو سال آینده تغییری در سطح رتبه بندی ایجاد شود. در حال حاضر چنین است ، “ اندرو وود ، مدیر رتبه بندی امور مالی دولتی و بین المللی برای آسیا و اقیانوسیه ، به نقل از رویترز گفت.
همچنین در rt.com
طلا در حالی که بحران Covid-19 عمیق تر شد ، درخشش خود را برای هند از دست دادرتبه بندی بلندمدت آژانس برای هند BBB- با چشم انداز ثابت است. به گفته وود ، آینده رتبه بندی اعتبار معتبر کشور به موقعیت مالی دولت بستگی دارد. اگر این “به اندازه کافی حاد می شود ،” ممکن است باعث شود “نگرانی های بیشتر” وی خاطرنشان کرد: در مورد پایداری مالی عمومی

خبر مرتبط  اقتصاد ایالات متحده در سه ماهه دوم بیش از 31 درصد سقوط می کند - RT Business News

هند برای چند هفته متوالی با وخیم تر شدن بحران ویروس کرونا مواجه بوده است. تعداد روزانه عفونت ها در حال افزایش است و در روز جمعه ، زمانی که کشور 414188 مورد Covid-19 جدید گزارش داد ، به یک اوج جدید رسید.

ادامه مطلب

قبل از ورود موج دیگری از ویروس به کشور ، اکثر اقتصاددانان پیش بینی کردند که هند شاهد بازگشت سریع انقباضات سال گذشته باشد. در حالی که تحلیلگران S&P بر این باورند که پیامدهای اقتصادی موج دوم شدت کمتری خواهد داشت ، اما هنوز تصدیق کرد که ممکن است یک بار از خط خارج شود “نیرومند” بهبود در اقتصاد و شرایط اعتباری.

خبر مرتبط  آیا گیشه آخر هفته Memorial Day از پیش بینی 100 میلیون دلار بالاتر خواهد رفت؟ RT's Boom Bust می خواهد بداند - اخبار تجاری RT

“موج Covid دوم هند می تواند 2.8 واحد درصد از رشد تولید ناخالص داخلی در سال مالی 2022 را از بین ببرد و آنچه را که امیدوار کننده بهبود اقتصاد ، سود و معیارهای اعتباری در سال جاری است ، از بین ببرد.” ارائه دهنده رتبه بندی در اوایل این هفته گفت.

2.8٪ کاهش تولید ناخالص داخلی تحت این سناریوی شدید قرار خواهد گرفت ، که تصور می کند موارد در اواخر ژوئن قبل از شروع کاهش 1٪ در روز به اوج خود برسند. این بدان معناست که اقتصاد هند به جای 11 درصد پیش بینی شده ، 8.2 درصد گسترش می یابد.

در سناریوی متوسط ​​، منظور از این است که عفونت ها در اواخر ماه مه به اوج خود برسند ، و سپس با سرعت سریعتر 2٪ در روز کاهش می یابند. طبق S&P ، در این حالت ، رشد تولید ناخالص داخلی هند در سال مالی 9.8٪ خواهد بود که در مارس 2022 پایان می یابد.

خبر مرتبط  یوان چین در برابر دلار آمریکا تقویت می شود ، حتی می تواند رشد کند - RT Business News

بانک ها و کارگزاری های جهانی همچنین پیش بینی های خود را برای اقتصاد هند در میان وخیم تر شدن شیوع ویروس کرونا کاهش دادند. Nomura چشم انداز خود را از 12/6٪ نسبت به قبل 5/12٪ کاهش داد و JPMorgan اکنون انتظار دارد رشد تولید ناخالص داخلی 11٪ در برابر 13٪ پیش بینی شود در همین حال صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) با اعلام هشدار نسبت به اینکه بحران در آنجا ممکن است تأثیرات گسترده ای برای منطقه داشته باشد ، از برنامه خود برای بازنگری پیش بینی خود برای هند داد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید