RT’s Boom Bust بررسی کرده است که چه مشکلی در سیستم مراقبت های بهداشتی ایالات متحده و چگونگی بهتر کردن آن وجود دارد – RT Business News

صدها مرکز مراقبت اولیه ممکن است در میان ایالات متحده در میان همه گیر Covid-19 ایجاد شود. Boom Bust برخی از تحلیل های تخصصی را در مورد حرکت و بخش بهداشت و درمان در کشور به ارمغان می آورد.

به گفته مجله Inc ، ما با ریک سانچز ، میزبان اخبار با ریک سانچز و بنیانگذار یک شرکت مراقبت های بهداشتی مدیریت شده در فلوریدا جنوبی ، که سریعترین رشد در ایالات متحده است ، به ما پیوستیم.

خبر مرتبط  بیکاری در منطقه یورو با وجود رفع محدودیت های کورو ویروس افزایش می یابد - RT Business News

بهداشت و درمان در ایالات متحده است “برای همیشه بسیار تکه تکه بود ،” ریک با بیان این مطلب گفت “اکثر مردم نمی دانند که پزشکان آنها چه کسانی هستند.” وی اضافه می کند که باید اطلاعات را در کل سیستم متمرکز کنیم.

“بهداشت و درمان در ایالات متحده بطور باورنکردنی پرهزینه است و مراقبت های بهداشتی ما در مقایسه با سایر کشورها متضرر می شود … شرکت های بزرگ کنترل می کنند که چه کسی از سلامتی شما مراقبت می کند ، زیرا حقوق بیشتری دریافت می کنند و آنها کنترل می کنند چه نوع پوشش شما می خواهید.”

https://www.youtube.com/watch؟v=UNmGcUd6_5c

خبر مرتبط  رنج شیل به تازگی آغاز شده است - RT Business News

طبق گفته ریک ، بیمار باید مستقل باشد و تصمیم بگیرد که چه بیمه ای را می خواهد بدست آورد و کدام یک متناسب با نیازهای او است.

“اگر ما بتوانیم در سراسر کشور سیستمی ایجاد کنیم که به جای شبکه های شرکت های بیمه شبکه های پزشکان وجود داشته باشد ، این می تواند خوب باشد.” او نتیجه می گیرد.

خبر مرتبط  گزارش Keizer RT در تظاهرات سهام شرکتهای ورشکسته حفر شده است - RT Business News

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید