PetroChina گاز عظیم الجثه را پیدا می کند – RT Business News

خبرگزاری چین ایالت شین هوا این آخر هفته گزارش داد ، پتروچینا یک میدان گاز طبیعی با ذخایر بیش از 100 میلیارد متر مکعب کشف کرد

این آژانس به یك مقام شركت استناد كرد كه گفت این میدان می تواند روزانه 610 هزار مترمكعب گاز به علاوه 106.3 مترمكعب نفت خام تولید كند.

“این کشف یک پیشرفت بزرگ در اکتشاف گاز در حاشیه جنوبی حوضه جنگرگ است که بیشتر باعث تضمین گازرسانی شرکت ما و کمک به ثبات و شکوفایی منطقه می شود.” هوو جین ، مدیر کل واحد PetroChina در شمال غربی استان سین کیانگ ، گفت.

خبر مرتبط  گزارشات - RT Business News - فقط 10 سال دیگر اتومبیل های جدید بنزینی و دیزلی برای خرید در دسترس خواهند بود

هفته گذشته ، یکی دیگر از شرکت های تابعه PetroChina گزارش شده در حال رشد تولید گاز طبیعی در سال جاری ، زیرا هدف پکن سهم بیشتری از تولید داخلی در مصرف گاز خود است.
همچنین در rt.com
پکن 1100 کیلومتر از خط لوله گاز طبیعی روسیه و چین را راه اندازی کردشرکت نفت و گازفیلد Southwest اعلام کرد که از ابتدای سال تاکنون حدود 30 میلیارد متر مکعب گاز طبیعی تولید کرده و انتظار می رود کل سالانه به 31.6 میلیارد متر مکعب برسد. این یک ششم از کل گاز طبیعی خروجی چین را نشان می دهد. تا سال 2025 ، این شرکت قصد دارد این میزان را به 50 میلیارد متر مکعب در سال برساند.

خبر مرتبط  فرودگاه های انگلیس قرار است امسال بیش از 5 میلیارد دلار درآمد از دست بدهند - RT Business News

چین یکی از بزرگترین واردکنندگان گاز طبیعی در جهان است و همانطور که تقاضا برای سوخت افزایش می یابد ، واردات نیز کاهش می یابد.

در سال 2010 ، واردات فقط 15 درصد از گاز طبیعی چین را تشکیل می داد. تا سال 2018 ، سهم واردات از تأمین گاز کشور به تقریباً نیمی – 45 درصد – از کل عرضه رسیده است. از آنجا که مصرف به طور چشمگیری از تولید گاز طبیعی داخلی پیشی گرفته است ، چین سه سال است که بدنبال افزایش تولید خود است.

خبر مرتبط  فعالیت های تجاری منطقه یورو کند می شود ، زیرا قفل شدیدتر بخش خدمات را به شدت وارد می کند - RT Business News

این امر باعث شده پکن تلاش خود را برای گسترش تولید داخلی ، از جمله ذخایر متعارف و غیرمتعارف ، دو برابر کند. در نتیجه این تلاش ها ، Rystad Energy گزارش شده اخیراً ، چین طی دو سال آینده به بازار برتر اکتشافات لرزه ای در خشکی تبدیل خواهد شد ، در حالی که فعالیت های اکتشافی در جاهای دیگر جهان فرومایه مانده است.

این مقاله در اصل در منتشر شد Oilprice.com