OPEC + سرانجام در مورد کاهش تولید نفت 2021 به توافق رسید – RT Business News

پس از بحث های فراوان ، سرانجام گروه OPEC + در مورد تولید نفت برای سال آینده به توافق رسیدند. یا حداقل برای ژانویه.

+ OPEC + به عنوان یک گروه ، 500،000 بشکه در روز (بشکه در روز) در ژانویه به سهمیه تولید نفت خود اضافه می کند ، که در حال حاضر خواستار کاهش 7.7 میلیون بشکه در روز است. کاهش کل تولید در ژانویه تنها 7.2 میلیون بشکه در روز خواهد بود.

سهمیه های تعیین شده در آینده ممکن است افزایش یا سقوط کنند و برای تعیین سطح تولید نفت بعد از ژانویه ، وزرای اوپک + جلسات اضافی – هر ماه یک جلسه برگزار می کنند.
همچنین در rt.com
چرا بهبود سفرهای هوایی باعث افزایش قیمت نفت نمی شوداز این توافق نامه به عنوان یک پیروزی برای همه طرفین یاد می شود ، اگرچه پشت درهای بسته ، بعید به نظر می رسد که همه وزرا چنین احساسی داشته باشند ، زیرا برخی از وزرا قبل از جلسه با صراحت مخالفت می کردند که تولید هرگونه تولید را از ترس اینکه تقاضای نفت ایجاد نشود ، اضافه کنند. بتواند هر تولید اضافه شده را حفظ کند.

خبر مرتبط  بانک انگلیس هشدار می دهد که انگلیس از سال 1706 با بدترین رکود اقتصادی روبرو است - RT Business News

یکی از نمایندگان گفت ، علاوه بر توافق برای اضافه کردن 500000 بشکه در روز تولید ، اعضای OPEC + که در حفظ سهمیه تولید خود عقب هستند ، باید اختلاف بین ماه مارس را جبران کنند.

موارد اضافی که می دانیم:

  • سهم روسیه از 500000 بشکه در روز تولید اضافی ژانویه 125000 بشکه در روز است.
  • کشورها یا می توانند با افزایش کامل تولید خود از بخشی از افزایش 500،000 بشکه در روز استفاده کنند یا – برای معوقات – می توانند “استفاده کنید” سهم آنها از کمک هزینه اضافی برای جبران هرگونه کاهش اضافی جبرانی که باید انجام دهند.
خبر مرتبط  ایالات متحده ممکن است بیش از 100 شرکت چینی و روسی را با محدودیت تجاری به دلیل ادعای روابط نظامی مورد ضرب و شتم قرار دهد - گزارش - RT Business News

این واقعیت که این توافق نامه فقط ژانویه را در بر می گیرد ، می تواند به معنای وجود امتیازات سنگین باشد كه برای دستیابی به اتفاق نظر باید انجام می شد. اما معامله فقط ژانویه به عنوان انعطاف پذیر فروخته می شود که به این گروه امکان می دهد در برابر نوسانات تقاضا واکنش نشان دهند.
همچنین در rt.com
اوپک + می تواند افزایش تولید نفت خام را به تأخیر بیندازد در حالی که یک چشم به شیل آمریکا نگاه می کندخبر مرتبط  روسیه تولید نفت را در ماه مه نزدیک به هدف اوپک + کاهش می دهد - RT Business News

توافق نامه فقط ژانویه باید تأثیر قابل توجهی در نوسانات قیمت نفت در ماه های آینده داشته باشد. با اعلامیه های جدید اوپک در هر ماه ، بازار از هر کلمه ای آویزان خواهد شد و قیمت نفت بدون توجه به تأثیر واقعی آن بر قیمت نفت ، به نوع آن پاسخ خواهد داد.

در یک مطبوعات پس از جلسه ، رئیس اوپک ، HRH ، شاهزاده عبدالعزیز بن سلمان بن عبدالعزیز آل سعود رسانه ها را به خاطر آنها مجازات کرد “تخیلی” جنگ های ستاره ای که آنها در هفته های اخیر ادامه داشته اند ، با اشاره به گزارش هایی که امارات متحده عربی و عربستان سعودی در حال پیشروی کردن بودند.

این مقاله در اصل در تاریخ منتشر شد Oilprice.com