OPEC + با کاهش تولید نفت در ماه آگوست 101٪ مطابقت داشت – RT Business News

سه منبع در این گروه به رویترز گفتند که ائتلاف OPEC + میزان مطابقت کلی خود را با کاهش تولید در حدود 101 درصد در ماه آگوست مشاهده کرد.

روز چهارشنبه ، پانل های OPEC + نشست دو روزه ماهانه خود را برای بررسی آخرین تحولات بازار نفت آغاز می کنند.

این پانل فنی در اواخر روز چهارشنبه برگزار می شود ، در حالی که کمیته مشترک نظارت بر وزرا (JMMC) ، به ریاست مشترک وزیران انرژی عربستان سعودی و روسیه ، روز پنجشنبه برای ارزیابی میزان انطباق و اقدامات احتمالی تشکیل جلسه می دهد.

اوپک + به تاخیر در رعایت موارد نظیر عراق تا پایان ماه سپتامبر فرصت داده است تا علاوه بر سهم خود از کاهش ، تولید را کاهش دهد تا تولید بیش از حد از ماه مه تا ژوئیه را جبران کند.

خبر مرتبط  علی بابا و دیگر شرکت های چینی ممکن است سرمایه گذاری های هند را به عنوان مناسبات تجاری پس از درگیری کشنده مرزها مسدود کنند - RT Business News
همچنین در rt.com
این مقام می گوید ایران از اوپک حمایت می کند … تا زمانی که منافع تهران را حفظ کنددر اوایل این هفته منابع دیگر به رویترز گفتند که هیئت روز پنجشنبه می تواند دوره ای را که اعضای غیرمتعهد باید تولید بیش از حد خود را جبران کنند ، تمدید کند.

عراق علامت گذاری کرده است که می تواند از پنل اوپک + بخواهد به او اجازه دهد دوره ای را که باید عدم رعایت آن را تا ماه نوامبر جبران کند ، به جای پایان ماه سپتامبر ، طولانی کند.

عراق می تواند ببازد به اندازه 50 میلیارد دلار طی دو سال آینده به دلیل معامله OPEC + ، یک وزیر سابق نفت عراق ، ابراهیم بحر العلوم ، به نقل از این هفته نقل شد.

خبر مرتبط  ونزوئلا برای بدست آوردن طلای خود از بانک انگلیس در نبرد حقوقی - RT Business News

در حالی که به طور بالقوه در مورد “برنامه های جبران خسارت” برای تاخیرهای پیروی از پیرامون بحث – که عراق بزرگترین آنها است ، بحث می شود ، جلسات پانل اوپک + این هفته انتظار نمی رود که تغییراتی را در معاملات فعلی کاهش تولید توصیه کند ، علیرغم این واقعیت که قیمت های نفت در این کشور کاهش یافته است دو هفته گذشته به دلیل افزایش نگرانی ها در مورد توقف بهبود تقاضای جهانی نفت.
همچنین در rt.com
پس از بهبود تقاضای جهانی ، روسیه باید سهم بازار نفت خود را بازیابد – وزارت انرژیخبر مرتبط  تسلا می تواند صدها نفر از پیمانکاران کارخانه های کالیفرنیا و نوادا را محاصره کند - رسانه - خبرنامه RT Business

منابع به رویترز گفتند بعید به نظر می رسد JMMC گسترش این کاهش ها را توصیه کند.

این هفته ، اوپک و آژانس بین المللی انرژی (IEA) اصلاح شده به پایین برای دومین ماه متوالی پیش بینی تقاضای مربوطه خود را برای سال 2020 ، در میان افزایش عدم اطمینان در مورد همه گیری و بهبود اقتصادی. اوپک پیش بینی خود را در مورد تقاضای جهانی نفت در سال جاری با 400 هزار بشکه در روز کاهش داد و انتظار داشت که مصرف نسبت به سال 2019 با 9.5 میلیون بشکه در روز کاهش یابد ، زیرا خطرات ناشی از بیماری همه گیر و اقتصادی همچنان به سمت نزولی حرکت نمی کند.

این مقاله در اصل در تاریخ منتشر شد Oilprice.com