Nord Stream 2 روسیه “بخشی از یک سیستم قابل اطمینان تامین گاز” برای اروپا برای سالهای آینده است – نماینده آلمان – RT Business News

یوخن شولته ، عضو حزب سوسیال دموکرات آلمان (SPD) ، می گوید ادعاها مبنی بر اینکه اجرای پروژه Nord Stream 2 می تواند منجر به اتکای بیش از حد اروپا به منابع انرژی روسیه شود.

وی به RT گفت كه كساني كه ادعا مي كنند نيازي به تأمين گاز Nord Stream 2 به اروپا نيست و در عين حال مي گويند كه اين پروژه مي تواند وابستگي به تحويل انرژي از روسيه را افزايش دهد ، متناقض هستند. “این دو جمله با هم جور در نمی آیند” او گفت.

شولته اظهار داشت كه هر دو پروژه نقشی در تأمین گاز به اروپا ندارد.“از آنجا که ما به این خط لوله گاز احتیاج نداریم ،” یا اگر چنین نیازی وجود دارد ، “قادر به ایجاد وابستگی به روسیه نخواهد بود.”

بنابراین وی ، کسانی که مسکو را به انحصار در بازار انرژی اروپا متهم می کنند ، باید سرانجام تصمیم بگیرند که واقعاً چه موضعی را اتخاذ می کنند. “ما ، در اینجا در ایالت فدرال ، از این نظر پیروی می كنیم كه در سالهای آینده نه تنها به گاز از روسیه ، بلکه به عنوان مثال از نروژ یا هلند به گاز احتیاج خواهیم داشت.”
همچنین در rt.com
منطقه آلمان تأسیس صندوق را برای دور زدن تحریم های ایالات متحده طراحی شده برای جلوگیری از خط لوله گاز Nord Stream 2 از گازپروم تأیید کردخبر مرتبط  قیمت نفت در میان کاهش موجودی ها و امید به بهبود تقاضا - RT Business News

وی گفت: “و این خط لوله گاز بخشی از سیستم قابل اطمینان تأمین گاز برای اروپا برای سالهای آینده است. البته هدف دولت فدرال ما ، در نهایت تأمین انرژی خودکفا است ، اما بیشتر با کمک منابع انرژی تجدیدپذیر. اما این یک راه طولانی است و نمی توان آن را در مدت زمان کوتاهی انجام داد. “ گفت شولته ، عضو پارلمان ایالت مکلنبورگ-پومرانیا غربی.

خبر مرتبط  برنامه های بودجه روسیه نشان می دهد اقتصاد اکنون مهمتر از هزینه های نظامی است - RT Business News

بیشتر بخوانید: ایالات متحده تهدید به تحریم شرکت های اروپایی که روی خط Nord Stream 2 روسیه کار می کنند ، می شود

صحبت از صندوق مرتبط با جریان Nord Stream 2 که در ماه جاری توسط پارلمان تصویب شده است ، این سیاستمدار گفت که این صندوق با هدف تکمیل ساخت خط لوله طراحی نشده است. “این تنها هدف این موسسه است ، یعنی حمایت از اقدامات برای حفاظت از آب و هوا و محیط زیست نه تنها در مکلنبورگ-فورپومرن ، بلکه در کل ساحل دریای بالتیک ، در سرزمین های کشورهای دارای دسترسی به دریای بالتیک ، “ او گفت.

خبر مرتبط  سونی و تراشه ساز Kioxia ژاپن می خواهند عرضه هواوی تحریم شده را از سر بگیرند - گزارش - RT Business News

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید