Millennials & Gen Z در مورد مشاغل مرده اقدام به خرید عرشه صندلی در تایتانیک – Max Keizer – RT Business News

Max Keizer هشدار می دهد ، معامله گران جوان که از برنامه Robinhood استفاده می کنند ، در آستانه ورشکستگی ، به سهام شرکتها می پردازند و عدم دانش اولیه آنها در مورد نحوه کار معاملات می تواند به راحتی باعث از بین رفتن پول شود.

معامله گران رابینتلی تمایل دارند علاقه زیادی به بنگاه هایی که قصد دارند در حال انقراض باشند ، نشان دهند ، همانطور که در مورد سایر سهام و سهام سهام هرتز و انرژی چساپیک انرژی وجود داشت. همین اتفاق اخیراً در سهامداران شرکت CBL & Associates رخ داده است – معامله گران Robinhood وقتی صاحب آن اعلام می شد برای ورشکستگی آماده می شوند ، مرتب می شوند.

خبر مرتبط  چین اولین پل معلق جهان را با ترکیب راه آهن سریع السیر و جاده افتتاح می کند - اخبار تجاری RT

https://www.youtube.com/watch؟v=tEhNVNxPDYg

“معاملات معاملات در پایین ترین زمانه تمایل به تجارت با پایین ترین زمان جدید ،” مکس کیزر گفت. “این معامله گران Robinhood می خواستند صندلی های عرشه ای را برای تایتانیک خریداری کنند.”

میزبان اوضاع را با آنچه در دهه 90 پوند دیدیم مقایسه کرد ، زمانی که مردم در حال گمانه زنی بودند “تولد” از شرکت ها ، هنگامی که آنها برای اولین بار عمومی رفتند. “در اینجا هزاره ها و ژنرال Z در حال مرگ و میر شرکت ها هستند” وی درباره علاقه روزافزون به چنین مشاغل گفت.

خبر مرتبط  بازارهای اروپایی نگرانی های مربوط به محرک اتحادیه اروپا و تأخیر در مصرف داروی کروناویروس را غرق می کنند - RT Business News

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید