Max Keizer می گوید هژمونی دلار آمریکا دیگر کارایی ندارد – RT Business News

مجمع جهانی اقتصاد گفت که ابتکار عمل بزرگ سازی را برای بهبود وضعیت فوری که در جهان ضروری است ، آغاز می کند. ماکس کیزر و استیسی هربرت کشف می کنند که این امر واقعاً برای اقتصاد جهانی چه معنایی دارد.

آنها متذکر می شوند که در ژانویه 2011 ، همان سازمان در مجمع DAVOS گفت که 103 تریلیون دلار اعتبار برای حمایت از رشد جهانی مورد نیاز است.

خبر مرتبط  تجارت خارجی پکن در سه ماه اول 2021 از 104 میلیارد دلار فراتر رفته است - RT Business News

استیسی اشاره می کند که آنها در حال حاضر به نظر می رسد که به وام های اعتباری جدید برای به اصطلاح Great Reset آنها نیاز است.

“این به معنای بازآزمایی مجدد طمع ارز جهانی است ، تجدید عمل در بازار جهانی ذخایر طلا و طلا” ماکس می گوید ، اضافه می کند که چیزی است که همیشه در طول این بازنشانی های عالی اتفاق می افتد.

خبر مرتبط  سرمایه گذار استراتژیک می گوید - بیت کوین با وجود خطرات فزاینده همچنان در مسیر رسیدن به 100 هزار دلار است - RT Business News

https://www.youtube.com/watch؟v=O8gS3X_CpPc

“این یک حسابداری بزرگ عالی است ، مانند این است که این لایحه برای ده ها سال از حساب شلخته و بی ثباتی و بدهی و فساد دریافت کرده است.”

او ادامه می دهد: “بنابراین ، اکنون این لایحه به میز بزرگ بازنشانی رسیده است و قدرت های جهانی تصمیم می گیرند چه کسی چه چیزی را پرداخت کند. و به نظر می رسد ایالات متحده باید بیشترین هزینه را بپردازد زیرا این اقتصاد از نظر میزان سوus استفاده از ارز ذخیره جهانی ، دلار آمریکا ، برای گسترش امپراتوری بدهی خود به نقاط دور دنیا ، بدترین اقتصاد است. هژمونی این اکنون دیگر م worksثر نیست. “

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید