Huawei برای ساخت بزرگراه های فوق پیشرفته و پیشرفته روسیه – مشارکت RT News News

شرکت زیرساخت دولتی Avtodor روسیه و غول فناوری چینی Huawei توافق کرده اند که جاده های عوارضی با سرعت بالا را در روسیه توسعه دهند.

طبق سرویس مطبوعاتی Avtodor ، شرکا توافق کرده اند “برای شناسایی مناطق و پروژه های بالقوه جدید برای همکاری در ساخت و بهره برداری از بزرگراه ها در روسیه ، از جمله به صورت هزینه.”

این توافقنامه شامل برنامه هایی برای قرار دادن خطوط ارتباطی نوری در کنار جاده ها است که برای اجرای سیستم های کنترل خودکار ، توسعه سیستم های حمل و نقل هوشمند و پایه و اساس زیرساخت های وسایل نقلیه بدون سرنشین استفاده می شود. بنابراین هواوی در اجرای برنامه جامع روسیه برای نوسازی و گسترش زیرساخت های اصلی کشور مشارکت خواهد کرد.

خبر مرتبط  ایسلند در میان بیماری همه گیر Covid-19 پناهجویان ثروتمند خارجی را ارائه می دهد - RT Business News

پس از آنكه واشنگتن از شركت های فن آوری آمریكا در معامله با هواوی ممانعت كرد ، تیتان فناوری چینی حضور خود را در بازار روسیه افزایش داد – افزایش سرمایه گذاری ها و گسترش فعالیت های خود در این كشور.
همچنین در rt.com
Huawei چین با افزایش سرمایه گذاری در روسیه به سرکوب ایالات متحده پاسخ می دهدخبر مرتبط  شاخص کالاهای تجارت جهانی WTO "چشمک می زند قرمز" است زیرا Covid-19 در زنجیره های عرضه جهانی متضرر می شود - RT Business News

سال گذشته ، هواوی اعلام کرد قصد دارد بیش از 10 میلیون دلار در توسعه اکوسیستم خدمات تلفن همراه خود در روسیه سرمایه گذاری کند. این کشور متعهد شد که 7.8 میلیون دلار برای ارتقا technology فناوری 5G در این کشور و آموزش 10 هزار متخصص تا سال 2025 هزینه کند. همچنین برای راه اندازی شبکه های نسل بعدی با اپراتورهای روسی همکاری کرده و به راه اندازی اولین منطقه آزمایش 5G در مسکو کمک کرده است.

خبر مرتبط  مشاور فلزات گرانبها به RT - RT Business News گفت: طلای فیزیکی "محافظ کامل" در برابر همه خطرات و سقوط سیستم مالی است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید