Huawei برای ساخت بزرگراه های فوق پیشرفته و پیشرفته روسیه – مشارکت RT News News

شرکت زیرساخت دولتی Avtodor روسیه و غول فناوری چینی Huawei توافق کرده اند که جاده های عوارضی با سرعت بالا را در روسیه توسعه دهند.

طبق سرویس مطبوعاتی Avtodor ، شرکا توافق کرده اند “برای شناسایی مناطق و پروژه های بالقوه جدید برای همکاری در ساخت و بهره برداری از بزرگراه ها در روسیه ، از جمله به صورت هزینه.”

این توافقنامه شامل برنامه هایی برای قرار دادن خطوط ارتباطی نوری در کنار جاده ها است که برای اجرای سیستم های کنترل خودکار ، توسعه سیستم های حمل و نقل هوشمند و پایه و اساس زیرساخت های وسایل نقلیه بدون سرنشین استفاده می شود. بنابراین هواوی در اجرای برنامه جامع روسیه برای نوسازی و گسترش زیرساخت های اصلی کشور مشارکت خواهد کرد.

خبر مرتبط  مازوت روسی در ایالات متحده محبوب است - RT Business News

پس از آنكه واشنگتن از شركت های فن آوری آمریكا در معامله با هواوی ممانعت كرد ، تیتان فناوری چینی حضور خود را در بازار روسیه افزایش داد – افزایش سرمایه گذاری ها و گسترش فعالیت های خود در این كشور.
همچنین در rt.com
Huawei چین با افزایش سرمایه گذاری در روسیه به سرکوب ایالات متحده پاسخ می دهدخبر مرتبط  خداحافظ بنیامین! روند جهانی دلاریزاسیون جهانی همچنان ادامه دارد و تقاضای طلا را به بالاترین حد خود افزایش می دهد - RT Business News

سال گذشته ، هواوی اعلام کرد قصد دارد بیش از 10 میلیون دلار در توسعه اکوسیستم خدمات تلفن همراه خود در روسیه سرمایه گذاری کند. این کشور متعهد شد که 7.8 میلیون دلار برای ارتقا technology فناوری 5G در این کشور و آموزش 10 هزار متخصص تا سال 2025 هزینه کند. همچنین برای راه اندازی شبکه های نسل بعدی با اپراتورهای روسی همکاری کرده و به راه اندازی اولین منطقه آزمایش 5G در مسکو کمک کرده است.

خبر مرتبط  مارک زاکربرگ در هنگام همه گیری قتل خود را به عنوان ثروت 100 میلیارد دلار - RT Business News

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید