FAA بوئینگ 737 مکس را برای پرواز دوباره پس از 20 ماه زمینگیری به دلیل تصادفات مرگبار ترخیص می کند – RT Business News

اداره هوانوردی فدرال ایالات متحده (FAA) روز چهارشنبه بوئینگ 737 مکس را برای پرواز مجدد پس از تقریباً دو سال ممنوعیت پاکسازی کرد. هواپیمای پرفروش بوئینگ پس از دو سانحه که منجر به کشته شدن 346 نفر شد ، از پرواز منع شده است.

“طراحی و صدور گواهینامه این هواپیما شامل سطح بی سابقه ای از بررسی مشترک و مستقل مقامات هواپیمایی در سراسر جهان است” FAA در یک گفت بیانیه.

“این تنظیم کنندگان اعلام کرده اند که تغییرات طراحی بوئینگ ، همراه با تغییر در روش خدمه و پیشرفت های آموزشی ، به آنها اطمینان می دهد که هواپیما را برای پرواز در کشورها و مناطق مربوطه معتبر ارزیابی کنند.” آژانس هواپیمایی ایالات متحده اضافه کرد.

خبر مرتبط  هنگ کنگ با رکورد جریمه نقدی به گلدمن ساکس در مورد غارت صندوق دولتی مالزی - RT Business News

استفان دیکسون ، رئیس FAA در یک پیام ویدیویی گفت: “مسیری که ما را به این نقطه رساند طولانی و طاقت فرسا بود ، اما ما از همان ابتدا گفتیم که زمان لازم را برای رسیدن به این حق خواهیم گرفت. من 100 درصد راحت هستم که خانواده ام روی آن پرواز می کنند. “

https://www.youtube.com/watch؟v=E_5cpPGEj1Q

خبر مرتبط  نام تجاری استرالیا با پرداخت 28000 دلار جریمه بیش از "لباس فعال ضد ویروس" - RT Business News

هواپیمایی آمریكا قرار است اولین خط هوایی آمریكایی باشد كه هواپیما را در اواخر ماه دسامبر به خدمات تجاری بازگرداند. مدیران شرکت های هواپیمایی یونایتد و هواپیمایی ساوت وست گفتند که انتظار دارند سال آینده هواپیماها در مقاطعی به برنامه های خود بازگردند.

نهادهای نظارتی پس از سقوط دو هواپیمای تقریباً جدید 737 مکس در طی پنج ماه یکدیگر ، در مارس 2019 هواپیمای بوئینگ مشکل دار را در سراسر جهان پیاده کردند. این تصادفات که در اندونزی و اتیوپی رخ داد باعث کشته شدن همه 346 سرنشین شد. آنها یک بررسی طولانی مدت ایمنی را به دنبال داشته اند که با تأخیرهای فراوانی روبرو شده است ، زیان ها و هزینه های بوئینگ را افزایش می دهد.

خبر مرتبط  سرمایه گذاران جهانی علی رغم عدم اطمینان و تنش ویروس کرونا در ایالات متحده ، پول نقد خود را به چین می ریزند - RT Business News

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید