Embrraer (برزیل) می گوید بوئینگ از “دعاوی دروغین” برای معامله 4 میلیارد دلاری استفاده کرده است – RT Business News

شرکت هواپیمایی هواپیمای برزیل Embraer تهدید کرده است که پس از “خاتمه اشتباه” یک قرارداد ادغام 4.2 میلیارد دلاری ، از غول هوایی آمریکا Boeing درخواست کرد.

در بیانیه صادر شده در روز شنبه ، سازنده جت مستقر در برزیل همتای آمریکایی خود را به استفاده متهم کرد “ادعاهای دروغین” برای خروج از این معامله ، که به بوئینگ 80 درصد سهام در واحد جت تجاری Embraer را می دهد. Embraer می گوید بوئینگ می خواست از تعهدات خود برای بستن معامله و پرداخت مبلغ خرید توافق شده جلوگیری کند زیرا این شرکت آمریکایی با مشکلات مالی مرتبط با فیاسکو 737 MAX روبرو است.
همچنین در rt.com
27،000 بازگشت به محل کار: Boeing برای شروع مجدد تولید در کارخانه ایالت واشنگتن هفته آینده ، زیرا این شرکت در اثر خاموش شدن Covid-19 رنج می بردخبر مرتبط  ثروت میلیاردرهای آمریکایی در طول همه گیری بیش از 3 تریلیون دلار - RT Business News

وی ادامه داد: “Embraer تمام راه های درمانی علیه بوئینگ را در مورد خسارت های وارد شده از Embraer در نتیجه خاتمه اشتباه Boeing و نقض MTA پیگیری خواهد کرد [Master Transaction Agreement]، “ سازنده هواپیمای برزیل گفت:

این بیانیه اندکی پس از آن اعلام شد که رئیس هوانوردی آمریکا ادعا کرد که Embraer “شرایط لازم را برآورده نکرد” توافق نامه پس از آنچه بوئینگ صدا زد “مذاکرات تولیدی اما در نهایت ناموفق” برای حل و فصل برخی اختلافات موجود ، این لغو آزاد بود.

بیشتر بخوانید

“این بسیار ناامید کننده است. اما ما به جایی رسیده ایم که ادامه مذاکرات در چارچوب MTA نمی خواهد مسائل برجسته را حل کند. “ مارك آلن ، رئيس جمهور شركت و عمليات گروهي Embraer ، گفت.

خبر مرتبط  تجارت جهانی با بدترین رکورد روبروست ، اما "ممکن بود خیلی بدتر شود" - WTO - RT Business News

با این حال ، Embraer پافشاری می کند که کاملاً به تعهدات خود در این توافق عمل می کند و استدلال می کند که قبل از مهلت مقرر ، تمام شرایط لازم را رعایت کرده است.

سقوط این معامله ، که قرار بود آینه همکاری مشابهی با ایرباس و بمباردی را رقم بزند ، در حالی صورت می گیرد که بخش حمل و نقل هوایی با یک بحران بزرگ در میان همه گیر کروناویروس روبرو است. ویروس کشنده اکثر مسافرت ها را متوقف کرده است ، تقریبا ناوگان کل کره زمین را زمین زده و منجر به خسارات زیادی شده است. این صنعت می تواند سالها طول بکشد تا بتواند پیامدهای بحران کورنوویروس را جبران کند.

خبر مرتبط  تولید طلا در روسیه تنها در یک ماه از رشد 10 درصدی در سال برخوردار است - RT Business News

بوئینگ حتی قبل از شروع شیوع بیماری کووید -19 با وحشت در سراسر جهان روبرو شد. پس از دو تصادف مرگبار که باعث کشته شدن 346 نفر شد ، جت های پرفروش آن 737 MAX در سراسر جهان به زمین افتادند و این شرکت شاهد لغو عظیمی از سفارشات جت توسط مشتریان خود بود که منجر به نخستین تلفات کامل در بیش از دو سال شد. دهه ها

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید

پاسخی بگذارید