EIA پیش بینی کاهش رکورد در تولید نفت شیل ایالات متحده – RT Business News

اداره اطلاعات انرژی روز دوشنبه گزارش داد ، تولید نفت خام در هفت حوضه بزرگ شیل آمریکا با ثبت 197000 بشکه در روز (بشکه در روز) سقوط خواهد کرد.

EIA گفت ، انتظار می رود تولید در هفت حوضه پرکارترین سطح شیل در ایالات متحده به 7.822 میلیون بشکه در روز کاهش یابد. این یک رکورد ضرر ماهانه است.

بیشترین افت لیست برای نفت خام و تولید میعانات در پرمین است که پیش بینی می شود با 87 هزار بشکه در روز کاهش یابد و به 4.290 میلیون بشکه در روز برسد. پیش بینی می شود بزرگترین حوضه بزرگ بعدی Eagle Ford در ماه ژوئن با 36 هزار بشکه در روز کاهش یابد و به 1.174 میلیون بشکه در روز برسد.

خبر مرتبط  رئیس هیترو گفت: یکی از دولت های انگلستان که نتوانسته است بخش هوایی خود را پشتیبانی کند - RT Business News

در هر هفت حوضه در لیست EIA ضررهایی پیش بینی شده است.
همچنین در rt.com
شرکت های نفتی ایالات متحده تولید را بسیار سریعتر از حد انتظار کاهش می دهندپیش بینی می شود که تولید گاز تلفات در سراسر هیئت مدیره را متحمل شود ، در حالی که EIA پیش بینی می کند 779 میلیون فوت مکعب در روز را از دست بدهد. برای تولید گاز ، EIA انتظار دارد که Anadarko بیشترین افت 244 میلیون فوت مکعبی در روز را به 6 هزار و 486 میلیون نفر برسد. بزرگترین ضرر بعدی در ماه ژوئن از طرف پرمین اتفاق می افتد و با از دست دادن روزانه 210 میلیون فوت مکعب در روز است.

خبر مرتبط  آخرین تانکر هواپیمای ایران به ونزوئلا می رسد و از تحریم های ایالات متحده پیروی می کند - RT Business News

ضررهای پیش بینی شده در تولید هر دو در این ماه و بعد تعجب آور نیست ، گرچه قابل توجه است. تولیدکنندگان نفت در سرتاسر جهان تولید را به عنوان یک استراتژی بازار و به عنوان یک نتیجه طبیعی پایین بودن قیمت نفت و کاهش ظرفیت ذخیره نفت خام کاهش داده اند.

خبر مرتبط  بشکه نفت خام Brent بیش از 20٪ به زیر 20 دلار در هر بشکه - RT Business News

قیمت نفت در روز دوشنبه از تحولات مثبت درمورد واکسن احتمالی تاج خوراکی خبر داد ، زیرا تقاضای چین برای نفت خام در حال افزایش است ، و به عنوان EIA پیش بینی کرده است ماه آینده پس از اینکه ایالات متحده آمریکا شاهد تولید خام خود بیش از 1 بود ، تولید خسارت بیشتری را نیز در ماه آینده پیش بینی کرد. میلیون بشکه در روز.

WTI در روز گذشته بیش از دو درصد معامله کرد 32.53 دلار

این مقاله در ابتدا در منتشر شد Oilprice.com