Credit Suisse می گوید همه گیری Covid-19 خسارت جزئی به شرکت های بزرگ هند وارد می کند ، اما تلفات سنگینی را برای فقرا وارد می کند – RT Business News

هزینه همه گیر Covid-19 در اقتصاد هند کمتر از آنچه پیش بینی شده بود ، زیرا بخش شرکت های بزرگ موفق به کاهش هزینه ها و تقویت ترازنامه ها شدند ، طبق استراتژیست ارشد سهام Credit Suisse برای هند.

تجزیه و تحلیل قبلی که توسط موسسه مالی مستقر در زوریخ انجام شده بود ، پیش بینی می کرد اقتصاد هند 20 تریلیون روپیه (270 میلیارد دلار) ضرر خواهد داشت ، اما 75 درصد از عواملی که برای ارائه این رقم در نظر گرفته شده است ، تأثیر پایداری ندارند و بنابراین خسارت به طور قابل توجهی کمتر از حد تصور بود.

“ما آن را” آب زیر پل “می نامیم. آنچه مردم به دست نیاوردند ، مصرف نکردند. بنابراین ، پیامدهای ماندگار بسیار کم بود “ نیلکانت میشرا ، استراتژیست Credit Suisse’s هند و رئیس استراتژی سهام عدالت ، آسیا و اقیانوسیه ، در مصاحبه ای با BloombergQuint گفت.

خبر مرتبط  پوتین می خواهد فقر در روسیه را در دهه آینده به نصف کاهش دهد - RT Business News
همچنین در rt.com
هند می تواند سریعترین رشد آسیای آسیا در سال 2021 باشد – Nomuraبه گفته وی ، خسارت تخمین زده شده به 200 میلیارد دلار رسیده است که نزدیک به 110 میلیارد دلار آن را دولت بابت افزایش بدهی متحمل شده است.

با این حال ، چشم اندازها برای هند غیر شرکتی چندان روشن نیست ، زیرا گزارش شده است که از دست دادن درآمد شخصی و یا دستمزد در مجموع به 61 میلیارد دلار رسیده است ، و ترازنامه بدتری را برای فقرا به وجود آورده است.

خبر مرتبط  پرواز با هواپیمای خورشیدی در سراسر جهان در هواپیمای خورشیدی شما… Keizer Report آینده سفرهای هوایی را کاوش می کند - RT Business News

27 میلیارد دلار باقیمانده از دست دادن سود و سرمایه بازمانده برای شرکتها است. گزارش شده است كه اقدامات كاهش شديد هزينه ها توسط غول هاي شركتي ، تاثيرات منفي عمده اين قفل را به 30-40 درصد كمتر از شركت ها و افراد تحميل كرده است.

“از دیدگاه نابرابری که نتیجه ای فاجعه بار است اما از منظر حرکت اقتصادی در واقع بهترین نتیجه ممکن است” میشرا گفت.
همچنین در rt.com
هزینه های مصرف کننده هند برای بازگشت به رشد در سال 2021 – فیچبه گفته این تحلیلگر ، 10-20 درصد شرکت های بزرگ هندی ، خانوارها و افرادی که بیشترین هزینه ها را انجام می دهند ، با ترازنامه بهتری از قفل خارج شدند زیرا مصرف آنها در حالی که درآمدشان مطمئن بود بسیار تحت تأثیر قرار گرفت. در همان زمان ، 50 درصد پایین اقبال کمتری داشتند ، زیرا درآمد آنها به شدت تحت تأثیر قرار گرفت در حالی که مصرف در همان سطح اولیه باقی مانده بود.

خبر مرتبط  منطقه خاور دور روسیه با وجود همه گیر بودن ، تولید طلا را افزایش می دهد - RT Business News

میشرا گفت ، پس انداز اضافی که شرکت های بزرگ ، خانوارها و افراد دارند ممکن است باعث افزایش فعالیت های سرمایه گذاری و مصرف کننده و از این رو رشد در آینده نزدیک شود.

“این محرک اقتصادی است که ایجاد شده است و بنابراین خسارت پایدار به اقتصاد بسیار کمتر است” او گفت.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید