Covid-19 ممکن است به امید هند برای تبدیل شدن به نیروی پیشرو اقتصادی جهان پایان دهد ، پروفسور وولف به Boom Bust می گوید – RT Business News

پس از آنكه گلدمن ساكس پیش بینی كرد كه اقتصاد هند در این سه ماه 45 درصد كاهش یابد ، پروفسور ریچارد ولف معتقد است كه هیچ كس نمی تواند آینده را در اثر عدم اطمینان كروناویروس پیش بینی كند.

“ما در آب های غیرمستقیم قرار داریم ، ما نمی دانیم که نتیجه این سقوط چیست و نمی دانیم چه مدت طول خواهد کشید ،” او به میزبان RT’s Boom Bust گفت.

خبر مرتبط  چین علیرغم تهدید ترامپ مبنی بر افزایش معامله تجاری ، تعرفه کالاهای آمریکایی را لغو می کند - RT Business News

https://www.youtube.com/watch؟v=HuTvsQxaXpg

وی افزود: در حالی که هند نتوانسته است تجهیزات پزشکی لازم را جمع کند و همانطور که در مورد بسیاری از ملل دیگر انجام شد ، برای همه گیری آماده نشده بود ، با وجود جمعیت عظیم آن که در محله های بسیار نزدیک زندگی می کنند ، اوضاع آنجا تشدید می شود.

خبر مرتبط  پروفسور ولف به بوم بوست گفت: "مرد سخت" ترامپ "چینی کردن" در چین "یک فیلم سیاسی" است که برای بازار داخلی آمریکا ساخته شده است.

وی افزود: “و مانند ایالات متحده ، هر چه فقیرتر باشید ، خطر ابتلا به بیماری یا مرگ بیشتر است. عواقب آن برای کل اقتصاد هند خواهد بود و واقعاً یک فاجعه وحشتناک کشوری است که خیلی تلاش کرده است که به یک نیروی اقتصادی پیشرو در جهان تبدیل شود. “ وولف گفت.

خبر مرتبط  هند بررسی دامپینگ برای واردات مس از مالزی ، تایلند و ویتنام را آغاز می کند - RT Business News

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید