Covid-19 ممکن است آلمان را در بدترین رکود از زمان جنگ جهانی دوم فرو برد – RT Business News

اقتصاد پیشرو اروپا ، آلمان ، در حال آمدن به دنبال عواقب دردناک از بحران کرون ویروسی است که احتمالاً منجر به عمیق ترین رکود این کشور در دوران پس از جنگ خواهد شد.

براساس پیش بینی های وزارت اقتصاد منتشر شده در روز چهارشنبه ، احتمالاً پس از یک دهه رشد ، اقتصاد آلمان در سال 2020 با 6.3 درصد کاهش خواهد یافت. چشم انداز کمی روشن تر از ارقام اعلام شده توسط صندوق بین المللی پول (IMF) در اوایل ماه جاری است ، زیرا وام دهنده انتظار دارد در سال آینده در آلمان انقباض هفت درصدی داشته باشد.

خبر مرتبط  استراتژیست به بوم بوست - اخبار تجاری RT می گوید: بازگشت اقتصادی ایالات متحده با استفاده از "پول هلی کوپتر" عملی نیست
همچنین در rt.com
اقتصاد اسپانیا ممکن است امسال در بین عدم اطمینان قفل کورو ویروس 12.4 درصد شیرجه بزندپس از عبور از پایین ترین نقطه رکود در سه ماهه دوم ، پیش بینی می شود فعالیت اقتصادی در نیمه دوم سال رشد کند و تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) ممکن است در سال 2021 با 5.2 درصد افزایش یابد. دولت 1.1 تریلیون دلار به عنوان معرفی خود “بی سابقه” تدابیر لازم برای پایدار ماندن اقتصاد به دلیل محدودیتهای مربوط به کوروی ویروس منجر به تعطیلی گسترده مشاغل شد.

خبر مرتبط  صادرات کالاهای مهم پزشکی در چین با وجود کمبود جهانی تجهیزات ضد ویروس به ارزش 1.5 میلیارد دلار - RT Business News

“ما با چالش های بزرگی روبرو هستیم ، چه اقتصادی و چه سیاسی ،” پیتر آلتمایر ، وزیر اقتصاد آلمان گفت. با وجود تأثیر مخرب ویروس بر اقتصاد ، وزیر تأکید کرد که کشور نباید به دلیل احیای احتمالی این بیماری عجله ای برای رفع محدودیت های زندگی عمومی داشته باشد. این هشدار در میان ترس از افزایش میزان عفونت در سراسر کشور صورت می گیرد ، به این معنی که ویروس کشنده دوباره در حال تسریع است.

خبر مرتبط  نخست وزیر مودی گفت ، نشانه های "شاخه های سبز" در اقتصاد هند ، همچنان که کشور به بهبود همه گیر ادامه می دهد - RT Business News
همچنین در rt.com
کووید 19 اقتصاد فرانسه را به رکود عمیق کشاند و امثال آن از سال 1945 تاکنون ندیده استدر اوایل روز ، کمیسیون اروپا نتایج یک نظرسنجی را منتشر کرد و نشان داد که شاخص اصلی احساسات اقتصادی در منطقه یورو و اتحادیه اروپا در ماه آوریل به طرز چشمگیری سقوط کرده است. این سقوط بدترین رکورد (از سال 1985) بود و از نتایج منفی مارس پیشی گرفت.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید

پاسخی بگذارید