Covid-19 برای اولین بار در بیش از دو دهه تقاضای هند برای سوخت را غرق می کند – RT Business News

تقاضا برای فرآورده های نفتی در هند به دنبال اولین انقباض مصرف از سال 1999 به پایین ترین حد خود رسیده است ، زیرا ویروس کرونا ویروس کرونا سومین وارد کننده و مصرف کننده بزرگ روغن جهان را به صدا در می آورد.

بر اساس داده های موقت منتشر شده توسط سلول برنامه ریزی و تجزیه و تحلیل نفت وزارت نفت ، کل مصرف نفت برای کل سال همه گیر کاهش یافت و بیش از 10 درصد کاهش به 193.4 میلیون تن رسید.
همچنین در rt.com
چرا هند هیجان انگیزترین بازار تجدیدپذیر در جهان استخبر مرتبط  بزرگترین بانک اسرائیل موافقت خود را با پرداخت 874 میلیون دلار جریمه برای توطئه برای کمک به شهروندان آمریکایی در پنهان کردن 7.6 میلیارد دلار از دارایی های خارج از کشور - RT Business News

با این حال ، ارقام نشان می دهد که تقاضا در چهار ماه گذشته سال به آرامی برگشت ، زیرا سومین اقتصاد بزرگ آسیا روند بهبود خود را تسریع کرد. با وجود اینکه هنوز نسبت به سال گذشته کمی پایین تر است ، در ماه دسامبر میزان مصرف به 18.59 میلیون تن رسید – تقریبا دو برابر رقم آوریل ، زمانی که این کشور در میانه محاصره Covid-19 در سراسر کشور قرار داشت.

در یک نشانه مثبت دیگر ، مصرف سوخت در پایان سال به اوج 11 ماهه رسید. این وزارتخانه پیشتر گفته بود که مصرف فرآورده های نفتی از آوریل تا نوامبر سال 2020 بیش از 85 درصد در مقایسه با یک سال قبل بهبود یافته است.

خبر مرتبط  نرخ بیکاری ایالات متحده به 14.7 درصد افزایش می یابد و 20.5 میلیون شغل در ماه آوریل از دست داده اند - RT Business News
همچنین در rt.com
ثروتمندترین مرد آسیا می گوید ، رقمی سازی درآمد در هند را دو برابر خواهد کرداقتصاد هند در سه ماهه اول سال مالی که از آوریل در این کشور آغاز می شود ، رکورد انقباض 23.9 درصدی را تجربه کرد. با وجود بهبود در سه ماهه جولای-سپتامبر ، با تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) 7.5 درصد کاهش ، این کشور از سقوط در رکود فنی نجات پیدا نکرد.

خبر مرتبط  5G تا 2025 تا سال 2025 اتصال تلفن همراه پرسرعت به 65٪ از جمعیت جهانی - Ericsson - RT Business News

بر اساس برخی تخمین ها ، هند می تواند ارقام مثبت تولید ناخالص داخلی را در سه ماه آخر سال 2020 ببیند و در سه ماهه ژانویه-مارس به ثبات بیشتری برسد. این کشور هنوز در حال مشاهده بزرگترین انقباض اقتصادی سالانه خود از سال 1952 است. دولت انتظار دارد تولید ناخالص داخلی این کشور 7.7 درصد برای کل سال مالی کاهش یابد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید