Coinbase به دلیل اینکه Coinbase قصد خود را برای عرضه عمومی اعلام می کند ، بیت کوین به 25000 دلار افزایش می یابد. RT’s Boom Bust حرکات ارز رمزنگاری شده را بررسی می کند – اخبار تجاری RT

در حالیکه ارز رمزپایه شماره یک جهان در آخر هفته قبل از کریسمس به حرکت خود ادامه می دهد ، بیت کوین با رسیدن به بالاترین قیمت خود ، 24،000 دلار گذشته است.

قیمت ارز رمزنگاری شده در روز شنبه پیش از عقب نشینی حدود 24 هزار و 122 دلار بود و در حدود 23 هزار و 978 دلار بود که بر اساس شاخص CoinDesk تقریبا 5.5 درصد افزایش داشت. این افزایش سود سالانه خود را به 225 درصد رساند.

خبر مرتبط  آلمان از زمان بحران مالی جهانی در رکود اقتصادی قرار دارد - RT Business News

در همین حال ، کارگزار برجسته ارز رمزنگاری Coinbase گفت که اسناد و مدارک خود را به کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) ارائه می دهد و زمینه را برای عرضه اولیه نهایی (IPO) فراهم می کند.




همچنین در rt.com
بیت کوین باید بر اساس کمبود 400000 دلار ارزش داشته باشد – Guggenheim CIO



خبر مرتبط  افزایش سریع بیت کوین ارزهای رمزپایه را به بهترین دارایی سال تبدیل می کند و از طلا بهتر عمل می کند - RT Business News

اما از آنجا که مبنای اصلی ارز رمزنگاری شده ارائه آزادی مالی به همه و جدا شدن از محدودیت های سنتی بخش بانکی بود ، حرکت Coinbase به سمت وال استریت ممکن است تغییرات چشمگیری در بازار ایجاد کند.

کریستی آی ، در Boom Bust RT ، بررسی می کند که آیا سرمایه گذاران پس از این محور و دور از همه آنچه صنعت به حساب می آید ، پول نقد می کنند.

خبر مرتبط  آیا چیزی می تواند جلوی شکوفایی گسترده نفت برزیل را بگیرد؟ - اخبار RT کسب و کار

https://www.youtube.com/watch؟v=dGgi-f468Ss

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید