Cineworld این هفته تمام سینماهای ایالات متحده و انگلیس را تعطیل می کند و 45000 شغل را در معرض خطر قرار می دهد – RT Business News

دومین اپراتور بزرگ سینمای جهان ، Cineworld ، سرانجام روز دوشنبه تأیید کرد که سالن های سینمای آن در ایالات متحده و انگلیس در میان بحران ویروس کرونا به طور موقت بسته می شوند.

از روز پنجشنبه ، همه 536 سینمای Cineworld’s Regal در سراسر ایالات متحده و 127 تئاتر Cineworld و Picturehouse در انگلستان فعالیت خود را متوقف می کنند ، که 45000 شغل را تحت تأثیر قرار می دهد – حدود 6000 شغل فقط در انگلستان.

“Cineworld به نظارت دقیق اوضاع ادامه خواهد داد و هرگونه برنامه آینده را برای از سرگیری فعالیت در این بازارها در زمان مناسب ، هنگامی كه بازارهای اصلی راهنمای دقیق تری در مورد وضعیت بازگشایی خود دارند ، اعلام خواهد كرد.” شرکت گفت.

خبر مرتبط  ایالات متحده 2 میلیارد دلار برای واکسن Covid-19 به Pfizer و BioNTech پرداخت می کند - RT Business News
همچنین در rt.com
“شرایط سخت اینجا هستند”: انگلیس با بیش از 20٪ انقباض تولید ناخالص داخلی در اروپا با بدترین سقوط اقتصادی روبرو می شوداخباری که زنجیره جهانی قصد دارد صدها مکان را تعطیل کند از صبح روز یکشنبه بصورت آنلاین پخش می شود. این زنجیره عصر یکشنبه گفت قبل از تأیید آن در روز دوشنبه ، در حال بررسی این اقدام است.

این شرکت ، که قبلاً در حال جستجوی بودجه اضافی بود ، گفت که این تصمیم چنین نبوده است “سبک ساخته شده ،” اما چون بازارهای عمده ایالات متحده ، به طور عمده نیویورک ، بسته باقی مانده اند ، نمی تواند از پس تقاضا برآید و استودیوها فیلم های بزرگ موفق را به عقب برمی گردانند. به نظر می رسد آخرین تأخیر فیلم جیمز باند “بدون وقت مردن” که هفته گذشته اعلام شد ، آخرین قطره برای این زنجیره بوده است.

خبر مرتبط  رولز رویس برای زنده ماندن از همه گیر کورو ویروس 9000 شغل ، بیشتر در انگلستان ، کاهش داده است - RT Business News
همچنین در rt.com
تحلیلگران رسانه ها به بوم بوست گفتند که سینماها با پایان یافتن بحران ویروس کرونا با انتقام بازمی گردند“ما مانند یک فروشگاه مواد غذایی هستیم که سبزیجات ، میوه ، گوشت نداریم ،” موکی گریدینگر ، مدیر عامل Cineworld ، به نقل از وال استریت ژورنال گفت. “ما نمی توانیم برای مدت طولانی بدون محصول کار کنیم.”

به غیر از فیلم جدید باند که انتظار می رفت علاقه مندان به سینما را به خود جلب کند و به صنعت آشفته دامن بزند ، اکران های دیگری برای سال آینده از جمله استودیوهای مارول “بیوه سیاه” و پارامونت پیکچرز “تاپ گان: ماوریک” برنامه ریزی شده است. تریلر اکشن علمی تخیلی “Tenet” کریستوفر نولان ، که در پایان ماه آگوست آغاز به کار کرد ، یکی از معدود نسخه های بزرگ پس از پایان قفل قفل بود ، در حالی که هنوز مشخص نیست که آیا بازسازی “Dune” برادران وارنر به بزرگ تبدیل خواهد شد صفحه نمایش امسال.

خبر مرتبط  کارگران نیسان در بارسلونا نسبت به برنامه های تعطیلی کارخانه اعتراض گسترده ای را آغاز کردند - RT Business News

سهام Cineworld نزدیک به 50 درصد سقوط کرد و در آغاز معاملات روز دوشنبه در لندن به کمترین رکورد رسید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید