Boeing Dreamliner با سؤال از ایمنی جدید در مورد ترك موتورهای رولز رویس خود روبرو است – RT Business News

آژانس ایمنی حمل و نقل هوایی اتحادیه اروپا (EASA) اعلام کرده است شرکت هایی که هواپیماهای بوئینگ 787 هواپیما و همچنین سایر جت های مجهز به Rolls-Royce Trent 1000 دارند ، موتور را بررسی می کنند.

جدید “شرایط ناامن بالقوه” در دیسک های کم فشار توربینی موتور کشف شده است که قبلاً باعث ایجاد چندین زمین بوئینگ 787 شده است. EASA گفت که مالش بین دیسک ها و مهر و موم های استاتیک بینابینی می تواند منجر به ترک در باله های مهر و موم جلو شود.
همچنین در rt.com
خداحافظ “ملکه آسمانها”: بوئینگ برای پایان دادن به تولید 747 Jumbo Jet پس از 50 سالخبر مرتبط  مازوت روسی در ایالات متحده محبوب است - RT Business News

این آژانس اظهار داشت ، این در نهایت می تواند منجر به خرابی دیسک توربین ، زباله های پر انرژی و کاهش کنترل هواپیما شود ، وی افزود که قصد دارد دستورالعمل هوایی (AD) را در این باره صادر کند. این اقدام تا 3 آگوست تحت مشورت است.

به منظور حل این مسئله ، تنظیم کننده ایمنی هواپیمایی توصیه کرد: “بازرسی نفوذپذیری فلورسنت با حساسیت بسیار بالا از باله های مهر و موم شده.” در صورت مشاهده هرگونه خسارت ، قسمت های آسیب دیده باید تعویض شوند.

خبر مرتبط  روسیه تولید نفت را در ماه مه نزدیک به هدف اوپک + کاهش می دهد - RT Business News
همچنین در rt.com
دومین فرودگاه شلوغ لندن تا سال 2024 ممکن است به سطح مسافرهای قبل از koronavirus برنگرددبا این حال ، غول هوافضا انگلیس انتظار ندارد که این بازرسی مشکلات زیادی را برای مشتریان خود ایجاد کند.

“بازرسی از پره های مهر و موم دیسک در رژیم نگهداری موجود در فروشگاه گنجانیده می شود و ما پیش بینی نمی کنیم که این امر بار سنگین نگهداری موتور موتور را افزایش دهد.” رولز رویس به Simple Flying گفت. “ما در حال تهیه یك راه حل طراحی هستیم كه نیاز به بازرسی از این قسمت ها را از بین می برد.”

در حالی که موضوع ایمنی جدید به مشکلات قبلی موتور مربوط نمی شود ، ده ها هواپیما در نتیجه زمین خوردند. هزینه مقابله با مشکلات دوام موتورهای ترنت 1000 در سال گذشته تحویل موتور رکورد ثبت شد ، زمانی که رولز رویس از دست دادن عملیاتی 1.11 میلیارد دلار خبر داد.

خبر مرتبط  هند می تواند چین را به عنوان مقصد اصلی تجارت و سرمایه گذاری برای مشاغل انگلستان جایگزین کند - RT Business News

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش RT مراجعه کنید