Boeing برای شروع مجدد تولید در کارخانه ایالت واشنگتن هفته آینده به دلیل رنج شرکت در میان خاموش شدن Covid-19 – خبرنامه RT Business

بوئینگ اظهار داشت که امیدوار است از ابتدای هفته آینده ، بسته به بحران کووید 19- ، تولید هواپیما را در کارخانجات ایالت واشنگتن از سر بگیرد ، زیرا این شرکت در حال از دست رفتن همه گیر بیماری و مشکلات موجود با 737 حداکثر خود در حال بازگشت است.

بوئینگ گفت: تأسیسات منطقه Puget Sound منطقه در شمال سیاتل تا 20 آوریل می تواند شروع به کار کند. بیانیه روز پنجشنبه ، حدود هفتاد و هفت هزار کارمند را دوباره به کار خود در چند مرحله بازگرداند.

تولید هواپیماهای 737 ، 747 ، 767 و 777 ابتدا آغاز خواهد شد ، زیرا بیشتر کارگران بین 20 و 21 آوریل باز می گردند ، در حالی که کارمندان ساخت 787 سه روز بعد دوباره به کار خود باز می گردند.

خبر مرتبط  پاکستان تجارت ترانزیت را از طریق بندر جدید متصل به کمربند و جاده چین آغاز می کند - RT Business News
همچنین در rt.com
در مورد کمک به مردم ابتدا چطور؟ Boeing به دنبال یافتن “ده ها میلیارد” در کمک مالی دیگر در میان همه گیر کورو ویروسبوئینگ در اواخر ماه مارس به طور نامحدود گیاهان واشنگتن خود را بر اثر همه گیر کوروی ویروس متوقف کرد و هزاران نفر از کارمندان را برای بیش از سه هفته از کار خارج کرد. این شرکت بعداً کارخانه کارولینای جنوبی خود را تعطیل کرد و اکثر تولید هواپیماهای تجاری خود را به حالت تعلیق درآورد ، اما هنوز برنامه ای برای بازگشایی این کارخانه اعلام نکرده است.

با وجود گزارشات این هفته مبنی بر 150 سفارش دیگر که فقط در ماه مارس 150 سفارش دیگر برای هواپیمای مشکل در ماه مارس لغو شده بود ، قرار است 737 مکس با مشکل مواجه شده – سال گذشته پس از یک سری تصادفات مرگبار که باعث کشته شدن 346 نفر شد ، از سر گرفته شود. یک سری از مسائل فنی و ایمنی ، با وجود تکرار پیش بینی های خوش بینانه از سوی مدیران شرکت مبنی بر اینکه بزودی دوباره در هوا باز خواهد گشت ، مکس را برای ماه ها در زمین نگه داشته است.

خبر مرتبط  روبل روسیه یکی از جذاب ترین ارزهای بازار در حال ظهور در جهان پس از همه گیری است - Goldman Sachs - RT Business News

امسال تحویل هواپیماهای بوئینگ در هیئت مدیره کاهش یافته است – عمدتاً به لطف همه گیر جهانی ، که تقاضای سفر هوایی را ویران کرده است – با این شرکت بیان کردن این هواپیما در سه ماهه اول سال 2020 تنها 50 هواپیما تحویل داده است ، در مقایسه با 149 در سه ماهه اول سال گذشته. بحران سلامتی ، بوئینگ را مجبور کرده است که تولید خود را کاهش دهد ، برخی گزارش ها حاکی از 40 درصد افزایش ، و نیروی کار خود را حدود 10 درصد کاهش می دهند. این سازنده هواپیما پس از درخواست کمک مالی 60 میلیارد دلاری برای صنعت هوا فضا در حال پیگیری کمک های دولت فدرال است.

خبر مرتبط  تحلیلگر بازار به Boom Bust می گوید: ایالات متحده باید سریعاً محرک های بیشتری را قبل از آمدن اقتصاد تصویب کند.
همچنین در rt.com
مشتریان بوئینگ 150 مارک جت را در ماه مارس و در بحران کرونوی ویروس و فاجعه 737 MAX لغو کردندمثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید