‘BIGGEST BUBBLE EVER’ در بازار سهام ایالات متحده ممکن است ظاهر شده باشد اما هنوز بدترین وضعیت در انتظار نیست – پیتر شیف – اخبار کسب و کار RT

پیتر شیف ، کارگزار پیشکسوت سهام گفت: فروش وال استریت می تواند به معنای آن باشد که ممکن است حباب بازار ظاهر شده باشد. وی هشدار داده است که مدتهاست هوا از حباب بورس خارج می شود.

روز بعد او به بازار موج تماس گرفت “بزرگترین حباب تاکنون” Nasdaq برای اولین بار سطح 12000 واحدی را شکست. در روزهای بعد ، نزدک با از دست دادن شاخص فناوری 10 درصد از ارزش خود ، بدترین سقوط را داشته است. به گفته شیف ، ما می توانیم برای یک سقوط دیگر در ماه اکتبر آماده شویم.

خبر مرتبط  اسپانیا با جستجوی روشی جدید برای مالیات بخشیدن به برنامه های پیام کوتاه - به غول های فناوری مانند فیس بوک و گوگل پیام می دهد - RT Business News

“باز هم ، این بزرگترین حباب تاکنون است و بنابراین به راحتی نمی میرد. و بنابراین ، مطمئناً ممکن است گاوها بتوانند این مسئله را با کمک بانک فدرال کنترل کنند. “ مدیر عامل یورو اقیانوس آرام گفت.
همچنین در rt.com
داو جونز 1000 واحد افت کرد: ترامپ سرزنش فاکس نیوز در بازارهای ایالات متحده با فروش سهام سهام فناوریخبر مرتبط  سرمایه گذاران جهانی آماده اند 9.5 میلیارد دلار در پروژه LNG 2 Arctic روسیه قرار دهند - گزارش - RT Business News

چارلز ایوانز ، رئیس بانک فدرال رزرو شیکاگو ، حتی در حال نزول بازار سهام ، خواستار ایجاد انگیزه های مالی بیشتر در دولت شد و گفت که کاهش کمی (QE) در حال آماده سازی است.

“من فکر نمی کنم زمانی که بازار رو به نابودی است ، بانک فدرال با QE بیشتری بیرون می آید. بنابراین ، بانک فدرال در حال تلاش برای نجات بازار با چشم انداز QE بیشتر است “. گفت شیف.

خبر مرتبط  واکنش Covid-19 دولتها نسبت به اقتصادهای نزدیک بدتر از بیماری همه گیر - جیم راجرز - اخبار کسب و کار RT

“همانطور که گفتم ، این بزرگترین حباب است. کاملا غیر منطقی است. و این بد پایان خواهد یافت و ممکن است از قبل پایان یافته باشد. اما قسمت بد هنوز در راه نیست. “ او اخطار داد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید