Berkshire وارن بافت تمام سهام در خطوط هوایی ایالات متحده را به فروش می رساند ، و در نتیجه خاموش شدن Covid-19 ، 50 میلیارد دلار Q1 از دست داده است – خبرهای RT Business

در حالی که شرکت Berkshire Hathaway Inc رکورد زیان سه ماهه تقریبا 50 میلیارد دلاری را در بین مشکلات اقتصادی Covid-19 گزارش داد ، وارن بافت خوشبین است که در دراز مدت ، “هیچ چیز نمی تواند آمریکا را متوقف کند”.

میلیاردر 89 ساله در یک نشست سالانه در اوماها ، نبراسکا که برای اولین بار به صورت زنده و بدون سهام برگزار شد ، صحبت کرد و با یادآوری سختی های گذشته که ایالات متحده با موفقیت جان سالم به در برد ، سعی کرد همه را به خود اطمینان دهد.

با این حال ، مشهورترین صعود بافت ، با این حال ، ابراز تردید کرد که بازارها هنوز هم به پایین سقوط کرده اند “این زمان بسیار خوبی برای وام گرفتن پول است ،” اما وام یا سرمایه گذاری نکن برکشایر هاتاوی فاش کرد که شمع نقدی این شرکت در سه ماهه اول به 137 میلیارد دلار افزایش یافته است و این نشان دهنده چالش یافتن هر چیز خوبی برای سرمایه گذاری در آن است ، ضمن اینکه رکورد 49.75 میلیارد دلاری ضرر خالص را به دلیل ضررهای زیاد غیرواقعی در دارایی سهام در میان ذوب بازار گزارش داد.

ما کاری نکرده ایم زیرا هیچ چیز جذاب را نمی بینیم … این می تواند خیلی سریع تغییر کند یا ممکن است تغییر نکند.
همچنین در rt.com
تقاضای طلا 80٪ به عنوان سوخت همه گیر برای ایمنی ، سرمایه گذار استخبر مرتبط  رشد شغلی ایالات متحده به طور غیرمنتظره ای نرم تر می شود و بسیار کمتر از انتظار است - RT Business News

در همین زمان ، این کنگلومرا تصمیم گرفت که تمام مواضع خود را در شرکت های هواپیمایی آمریکایی ، Delta Air Lines ، هواپیمایی Southwest Airlines و United Airlines نقدینگی کند ، با این که بافت اعتراف کرد که سرمایه گذاری در این بخش بود. “اشتباه” در حالی که اظهار داشت که او انتظار ندارد صنعت به زودی بهبود یابد.

من فکر می کنم صنایع خاصی وجود دارد و متأسفانه ، من فکر می کنم صنعت هواپیمایی از جمله دیگران واقعاً در اثر خاموش شدن اجباری توسط حوادثی که بسیار فراتر از کنترل ما است صدمه دیده اند.

“اگر ما یک شغل را دوست داریم ، می خواهیم به اندازه توان خود آن را بخریم و تا زمانی که می توانیم آن را حفظ کنیم.” او اضافه کرد. “و وقتی نظر خود را تغییر می دهیم ، نیمی از اقدامات را انجام نمی دهیم.”
همچنین در rt.com
‘بسته نجات 6 تریلیون دلاری ، وثیقه غیر قابل تحمل و بازپرداختهای قابل قبول: خم شوید ، دوباره به اینجا برسید!خبر مرتبط  آیا بیت کوین پس از آخرین تغییرات قیمت به یک چرخه رالی دیگر منتقل می شود؟ RT's Boom Bust پاسخ دارد - RT Business News

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!