6 تایتان برتر فناوری ایالات متحده بیش از 1 تریلیون دلار در فروش وال استریت از دست می دهند – RT Business News

روند سهام اخیر بیش از 1 تریلیون دلار از ارزش بزرگترین شرکتهای فناوری آمریکا ، از جمله با ارزش ترین شرکت جهان Apple و غول آنلاین آمازون را از بین برده است – اما این شرکت نتوانست تمام سودهای سال 2020 آنها را پاک کند.

شاخص معیارهای ایالات متحده برای سومین جلسه متوالی در روز سه شنبه در میان فروش گسترده سهام فن آوری پر پرواز ، که عامل اصلی اصلی افزایش بازار در میان عدم اطمینان ویروس کرونا بودند ، پایین تر بود. میانگین صنعتی داو جونز بیش از 600 واحد افت کرد ، در حالی که Nasdaq Composite با تکنولوژی سنگین بیش از 400 واحد – بیش از چهار درصد – برای بستن در منطقه اصلاح کاهش یافت.

خبر مرتبط  "این بی علاقه ترین بازار گاو نر طلایی است که تاکنون دیده ام" - پیتر شیف - RT News News
همچنین در rt.com
سهام بزرگترین سازنده تراشه چین پس از گزارش احتمالی ممنوعیت ایالات متحده ، غرق می شودچندین جلسه معاملاتی ناامیدکننده برای اپل هزینه دربرداشت ، که اولین شرکت آمریکایی بود که ماه گذشته 2 تریلیون دلار سرمایه در بازار داشت ، یعنی حدود 325 میلیارد دلار. به گزارش CNBC ، سهام تولیدکننده آیفون در روز سه شنبه تقریبا هفت درصد کاهش یافت ، در حالی که گلدمن ساکس به مشتریان خود هشدار داد که این شرکت ممکن است طی 12 ماه آینده یک سوم سقف بازار خود را از دست بدهد.

ادامه مطلب

“برای کمک به ایده پردازی ، این حدود 1.5 فروش است و معادل درآمد پیش بینی شده برای سال آینده اپل است.” جارد ویسفلد ، متخصص بخش فناوری جفریز ، به CNBC از ضرر سهام اپل گفت.

خبر مرتبط  TikTok به شکایت خود با ترامپ در مورد پیگرد ممنوعیت "عدم مشروعیت" در هنگام پیوستن توییتر برای دارایی ها و کاربران آمریکایی خود - گزارش ها - خبرنامه RT

آمازون که از افزایش چشمگیر فروش در طی همه گیر شدن بیماری برخوردار بود ، 191 میلیارد دلار درآمد کسب کرد. مایکروسافت و آلفابت به ترتیب 219 و 135 میلیارد دلار افت داشتند ، در حالی که فیس بوک 89 میلیارد دلار افت کرد.

Elon Musk’s Tesla نیز در میان بازندگان بزرگ بود. روز سه شنبه ، این خودروساز برقی متحمل بدترین ضرر یک روزه خود در تاریخ شد ، زیرا سهامش بیش از 21 درصد کاهش یافت و حدود 80 میلیارد دلار از ارزش بازار خود را از بین برد. با توجه به ضررهای قبلی ، تسلا در سه روز گذشته 109 میلیارد دلار جبران کرد – بیشتر از ارزش ترکیبی از جنرال موتورز ، فورد و فیات کرایسلر اتومبیل.

خبر مرتبط  برنامه تبادل ویدیوی چینی TikTok قصد دارد اولین مرکز داده اروپا در ایرلند را افتتاح کند - اخبار تجاری RT

چهار شرکت بزرگ شش شرکت بزرگ فناوری در کل بازار 8.2 تریلیون دلار سرمایه داشتند اما با بسته شدن بازارها در روز سه شنبه ارزش آنها 7.1 تریلیون دلار بود. حتی با توجه به خسارات گسترده ، شش گرایش فناوری هنوز هم بیش از 2 تریلیون دلار بیشتر از ابتدای سال ارزش دارند ، قبل از اینکه شیوع Covid-19 به سرعت در سراسر جهان گسترش یابد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید