5G تا 2025 تا سال 2025 اتصال تلفن همراه پرسرعت به 65٪ از جمعیت جهانی – Ericsson – RT Business News

طبق جدیدترین گزارش تحرک اریکسون ، در پایان 190 میلیون اشتراک 5G در سطح جهان پیش بینی می شود. پیش بینی شده این رقم در 5 سال آینده به 2.8 میلیارد دلار برسد.

“این عمدتا به دلیل جذب سریعتر در چین از آنچه پیش بینی می شد ،” این گزارش توضیح داد و افزود: وی گفت: “برای سایر مناطق جهان ، به دلیل اثرات همه گیر ، تعدیل نزولی اندکی انجام شده است.”

مطالعه دریافت که ترافیک تلفن همراه می تواند سالانه بین سال های 2019 و 2025 سالانه 31 درصد رشد کند. با ادامه روندهای اخیر ، بیشتر این موارد از طریق ترافیک ویدیویی حاصل می شود.

خبر مرتبط  اقتصاد اتحادیه اروپا قرار است امسال 7.5 درصد در بدترین شوک اقتصادی از زمان رکود بزرگ منعقد کند - RT Business News
همچنین در rt.com
واشنگتن عقب نشینی می کند و به شرکت های آمریکایی اجازه می دهد تا با هواوی بر اساس استانداردهای 5G همکاری کننددر سال 2025 ، شبکه های 5G تقریبا نیمی از ترافیک داده های تلفن همراه جهان را به خود اختصاص می دهند ، پیش بینی می شود تا آن زمان 5G تا 65 درصد از جمعیت جهان را پوشش دهد.

براساس این گزارش ، تاکنون بیش از 75 پرتاب تجاری 5G در سراسر جهان وجود داشته است. در ابتدا ، شبکه ها به طور عمده در شهرهای بزرگ مستقر شده اند.

خبر مرتبط  ارائه دهنده شاخص انگلیس پس از قرار گرفتن در لیست سیاه ایالات متحده ، هشت شرکت چینی را سقوط خواهد کرد - RT Business News

پوشش جهانی جمعیت 5G در پایان سال 2019 با گسترده ترین پوشش در ایالات متحده ، چین ، کره جنوبی و سوئیس حدود پنج درصد بود.

در کره جنوبی ، ارائه دهندگان خدمات به سرعت شبکه های 5G ساختند که بخش بزرگی از جمعیت را در بر می گرفت.

میزان پوشش جمعیت 5G سوئیس در پایان سال 2019 به بیش از 90 درصد رسیده و انتظار می رود این روند همچنان در طول سال 2020 ادامه داشته باشد.

خبر مرتبط  سخنگوی خلبان به Boom Bust می گوید - بوئینگ از راه های مختلفی بیش از یک مورد خراب است - RT Business News
همچنین در rt.com
بنا بر گزارش ها ، چین قصد دارد تا پایان سال 600،000 ایستگاه 5G را نصب کند“5G برای نوآوری ساخته شده است و از آنجا که ارزش زیرساخت های دیجیتال در این اواخر اخیر بیشتر به اثبات رسیده است ، سرمایه گذاری های 5G می توانند نقش مهمی در راه اندازی مجدد اقتصادها داشته باشند.” گفت: فردریک ججلینگ ، معاون رئیس جمهور و رئیس شبکه های تجاری منطقه در اریکسون.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید