43٪ تلفن های هوشمند فعال جهانی تا سال 2023 آماده 5G خواهند شد – RT Business News

محقق نیوزو می گوید ، سال 2020 یک سال عظیم برای بازار موبایل است ، زیرا تعداد کاربران فعال تلفن های هوشمند به 3.5 میلیارد نفر یا حدود 45 درصد از کل جمعیت جهانی می رسد.

با توجه به بازار جهانی موبایل جدید آن گزارش، چین بیش از یک چهارم تعداد جهانی کاربران تلفن های هوشمند را در سال 2020 به خود اختصاص خواهد داد. مناطقی مانند آسیای مرکزی-جنوبی ، جنوب صحرای آفریقا ، آسیای جنوب شرقی و آمریکای لاتین به دلیل افزایش نفوذ و بهبود تلفن های هوشمند () تلفن همراه) زیرساخت اینترنت در آن مناطق.

خبر مرتبط  چین بزرگترین برنده رونق تجدیدپذیر ایالات متحده است - RT Business News

این گزارش نشان داد که تقریباً کمتر از 200 میلیون تلفن هوشمند فعال تا پایان سال 5G آماده خواهند شد که فقط پنج درصد از تعداد جهانی را تشکیل می دهد. این تعداد با رشد 42.7 درصدی با فناوری 5G تا سال 2023 به رشد 4.8 میلیارد نفر ادامه خواهد داد.

خبر مرتبط  استاد می گوید پیش بینی ریکاوری سریع چین ممکن است بیش از حد به پایان رسیده باشد ، پروفسور RT Business's Boom Bust - RT Business News

با اکثر کاربران موبایل که بازی می کنند ، تا پایان سال 2020 2.5 میلیارد گیمر موبایل وجود خواهد داشت و این تعداد نیز تا سال 2023 افزایش خواهد یافت. امسال درآمد جهانی بازی های موبایل به 77.2 میلیارد دلار خواهد رسید که بیش از 13 درصد نسبت به سال گذشته است. -سال آنها قرار است در سال 2023 از مرز 100 میلیارد دلار عبور کنند.

خبر مرتبط  تعداد رکوردی که در اسپانیا ادعا می کنند مزایای بیکاری در اسپانیا را دارند زیرا کورو ویروس میلیون ها نفر را از کار خارج می کند - RT Business News

“5G برخی از مشکلات را داشته است ، اما رشد نجومی در حال آمدن است” Newzoo گفت ، با بیان اینکه برای سالهای 2020 و 2021 ، عوارض ناشی از Covid-19 استقرار گسترده 5G را به چالش کشید ، “اما انقلاب 5G هنوز در راه است.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید