3 دلیل عدم موفقیت قیمت نفت در هر زمان به زودی – RT Business News

این یک نگرانی برای بازارهای نفت است زیرا اخبار صعودی نتوانست قیمت نفت را بالاتر ببرد و موجی از تحولات منفی در هفته های آینده به دنبال صنعت است.

این ناامید کننده است که علیرغم شلوغی اخبار مثبت از جمله کاهش موجودی ها و گزارش ها مبنی بر اینکه تولیدکنندگان اوپک + اکثراً به کاهش وعده های خود نرفته اند ، قیمت نفت در طی چند هفته گذشته نتوانسته است به وقوع پیوندد.

و اکنون آونگ به انتهای مخالف چرخیده است و بازارهای نفت مجبورند از دیوار نگران کننده ای صعود کنند.

بیشتر بخوانید

پس از یک تجمع کوتاه و نیمه قلب ، قیمت نفت پس از اعلام وزارت کار اعلام کرد که مطالبات هفتگی ایالات متحده در هفته بیکاری در کل هفته گذشته 1.106 میلیون دلار بوده است. این تنها یک هفته پس از فرو رفتن از زیر مارک 1M برای اولین بار از ماه مارس رخ داده است ، بنابراین شک و تردیدهای جدی در مورد پایداری بهبود اقتصادی ایجاد می شود.

“با تمام عناوین صعودی که طی هفته های گذشته در مورد موجودی ها مشاهده کردیم ، عدم توانایی شکستن بالاتر به خوبی بدست نمی آید.” طارق ظاهر ، مدیرعامل برنامه کلان جهانی در Tyche Capital Advisors LLC ، به بلومبرگ گفته است. “نفت خام نتوانست به صعود صعود کند و شما در یک بازار کانادا قرار دارید ، بنابراین خطر نزولی است.”

نوسانات قیمت نفت به سطح قبل از بحران بازگردد و به نظر نمی رسد که در این مقطع هیچ چیزی بازارها را به فعالیت سوق دهد.

در اینجا 3 دلیل وجود دارد که ممکن است قیمت نفت خیلی طولانی تر از آنچه که گاوها می توانستند در چنگال بمانند باقی مانده باشد.

خبر مرتبط  روسیه نرخ بهره کلیدی را در اثر خاموش شدن و کاهش قیمت روغن کورو ویروس کاهش می دهد - RT Business News

شماره 1 یک منبع تغذیه دیگر

بزرگترین منبع عرضه و عدم وجود فضای ذخیره سازی ، بزرگترین دلیل غرق شدن قیمت نفت در ماه آوریل برای اولین بار در ماه آوریل است. خوشبختانه اوضاع اکنون بسیار بهتر از چهار ماه پیش است ، به همین دلیل قیمت نفت بهبود خوبی را تجربه کرده است.

اما در اینجا بخش نگران کننده است: اگرچه موجودی های نفتی ایالات متحده طی دو هفته گذشته رو به کاهش است ، اما حاشیه کاهش چشمگیر کاهش یافته است.
همچنین در rt.com
تولید نفت ایالات متحده بیش از حد انتظار امسال استبراساس داده های EIA ، موجودی های نفتی ایالات متحده طی هفته منتهی به 24 ژوئیه 10.6 میلیون بشکه کاهش یافته و سپس به ترتیب با 7.4 میلیون بشکه ، 4.5 میلیون بشکه و فقط 1.6 میلیون بشکه در سه هفته بعدی کاهش یافته است. یک خطر واقعی وجود دارد که به زودی این روند به هم بزند و موجودی دوباره بتواند دوباره افزایش یابد – یک رشد بسیار منفی برای قیمت نفت.

این نگرانی های مربوط به موجودی به آنها کمک نمی کند زیرا در زمانی که اوپک + کاهش عمیق تولید خود را کاهش داده است ، به آنها کمک کرده است. با شروع ماه جاری ، اوپک محدودیت های تولید تاریخی خود را با حدود 2 میلیون بشکه در روز کاهش داده و به 7.7 مگابایت در روز رسید. اما همانطور که هری تچیلینگوریان ، رئیس استراتژی کالاهای BNP Paribas به بلومبرگ گفته است ، نگرانی های واقعی وجود دارد مبنی بر اینکه افزایش تولید اوپک + می تواند همزمان با بهبود ناهموار تقاضای نفت باشد.

بیشتر بخوانیدچرا تقاضای انرژی در حال کاهش است

Rystad Energy همچنین هشدار داده است که پس از سست شدن کاهش تولید اوپک + ، دوباره اضافه خواهد کرد:

خبر مرتبط  پروفسور ولف به Boom Bust - RT Business News گفت: هر شرکتی در آمریکا اکنون از پشتیبانی دولتی دولت پشتیبانی می کند

وی گفت: “آزمایش اوپک برای افزایش تولید از ماه اوت می تواند آتش سوزی کند زیرا هنوز از لحاظ تقاضای نفت هنوز جایی در خارج از جنگل ها نیستیم. بازار کلی مایعات به یک منبع کوچک عرضه تبدیل خواهد شد و بازگشت به کسری دیگر تا دسامبر سال 2020 اتفاق نخواهد افتاد. “

شاهزاده عبدالعزیز بن سلمان ، وزیر انرژی عربستان سعودی با اشاره به اینکه کشورهایی که در ماه های مه و ژوئن نتوانسته اند به تعهدات خود عمل کنند ، می توانند ترس از تسکین را کاهش دهند ، با قطع تولید در ماه های آینده جبران کنند. اما همه ما می دانیم که با اوپک + ، هیچ چیز تضمینی نیست.

شماره 2 عدم اطمینان Covid-19

بخش عمده ای از تجمع های اخیر نفتی و عدالت را می توان با شک و تردید در مورد واکسن Covid-19 به زودی به واقعیت تبدیل کرد. در حقیقت ، مسابقه برای تولید یک واکسن مؤثر در حال انجام است: در سطح جهان ، 185 تیم تحقیقاتی برای یافتن یک واکسن با هفت واکسن درگیر هستند که این مرحله را به مرحله نهایی آزمایشات اثربخشی در مقیاس بزرگ رساندند.

متأسفانه ، تولید واکسن مناسب معمولاً یک فرایند بسیار طولانی است که معمولاً ایمنی در اولویت قرار دارد. به عنوان مثال ، واكسن اخیر برای تب دنگی به منظور افزایش بیماری در كودكان واكسینه شده ، بعداً در معرض ویروس دانگو قرار گرفت ، در حالی كه واكسن دیگری كه برای ویروس تنفسی تنفسی ایجاد شده بود ، همین مشکل را ایجاد كرد. این بزرگترین دلیل عدم تخفیف بسیاری از کشورها به اصطلاح “لحظه Sputnik” روسیه است.
همچنین در rt.com
صادرات فرآورده های نفتی روسیه به ایالات متحده به 16 سال رسیده استخبر مرتبط  تسلا پس از شکست همه وقت سهام - به ارزش دهمین شرکت بزرگ آمریکایی تبدیل شد - RT Business News

با وجود هیچ برنامه زمانی مشخص که چه زمانی یک واکسن مناسب و ایمن می تواند به بازارهای انبوه برسد ، اقتصاد جهانی و بازارهای نفت به ویژه در معرض موج دوم به اصطلاح عفونت های کووید 19 آسیب پذیر هستند. در واقع ، ماه گذشته اوپک + ابراز نگرانی کرد که سرعت بازیابی بازار نفت به دلیل افزایش خطرات ناشی از موج دوم طولانی مدت بیماری همه گیر ، کندتر از حد انتظار است.

شماره 3 رونق تجدیدپذیر

هنگامی که سرمایه گذاران به رابطه با انرژی های تجدید پذیر نفت فکر می کنند ، آنها معمولاً به این موضوع نگاه می کنند که چگونه قیمت پایین روغن ممکن است تغییر در انرژی های تجدید پذیر را کند کند. در حالی که این در اصل صادق است ، تاکنون هیچ مدرکی مبنی بر کم بودن قیمت نفت تأثیر منفی بر انرژی تجدیدپذیر نداشته است. در مقابل ، تقاضا برای انرژی تجدید پذیر در طول همه گیری در حال افزایش است در زمانی که سوختهای فسیلی با بزرگترین تقاضای آنها در طول تاریخ روبرو هستند.
همچنین در rt.com
اکسون: 20٪ از ذخایر جهانی نفت و گاز ممکن است پاک شودموج جاری دارایی های گسترده در بخش های نفت و گاز نشانه روشنی است که مدیران سرانجام اذعان کرده اند که “پایین برای همیشه” ممکن است هنجار جدید نفتی باشد که مدیرعامل شل از سه سال پیش پیش بینی کرده بود.

گاوها ممکن است آخرین خنده را داشته باشند: سرمایه گذاری پایدار در پروژه های نفتی در واقع ممکن است منجر به کاهش عرضه خط شود که می تواند باعث افزایش قیمت نفت شود.

این مقاله در ابتدا در منتشر شد Oilprice.com