20٪ از ذخایر جهانی نفت و گاز ممکن است پاک شود – RT Business News

پس از یک فصل گرم Q2 برای Big Oil ، سومین شرکت با ارزش جهان در حال هشدار است که 20٪ از منابع نفت و گاز جهان ممکن است دیگر قابل دوام نباشد.

به گفته Exxon Mobil ، یک پنجم ذخایر نفت و گاز جهان دیگر واجد شرایط نیستند “ذخایر اثبات شده” در پایان سال جاری اگر قیمت نفت قبل از آن بهبود نیاورد.

شركت هاي نفت و گاز شركت هاي مختلفي ميلياردها دلار در دارايي هاي نفت و گاز را از بين برده اند ، زيرا ارزش آن دارايي ها در وضعيت جاري قيمت نفت ديگر آن چيزي نيست كه قبلاً بوده است. اکسون در بین آنها نبود.

خبر مرتبط  وزارت اقتصاد می گوید ، تولید ناخالص داخلی واقعی روسیه در اواسط سال 2022 بهبود می یابد اما روبل همچنان قوی باقی می ماند - RT Business News

اکسون در حال حاضر دارایی های نفت و گاز خود را بررسی می کند ، که نتایج آن باید تا نوامبر در دسترس باشد. اما اکسون به دلیل عدم تعدیل دارایی های بسیاری در دهه گذشته ، در حالی که همتایان آن بزرگ نفت وجود داشته است ، به دلیل عدم تعدیل دارایی ها ، دچار مشکلاتی شده است.

خبر مرتبط  روسیه برای حفاری چاه های نفت جدید آماده است تا در سال 2022 منقضی شود که توافق قطع تولید اوپک + در سال 2022 منقضی شود - RT Business News
همچنین در rt.com
چگونه عمده نفت هند بزرگتر از Exxon شداکسون ضبط کرد بدترین ضرر در سه ماهه تاریخ مدرن در سه ماهه دوم سال جاری ، در مقایسه با درآمد 3.1 میلیارد دلاری در Q2 2019 ، زیان 1.1 میلیارد دلاری را رزرو کنید.

هنوز ، اکسون برای کاهش سود سهام خود اقدام نمی کند ، که تحلیلگران پیش بینی می کنند هزینه های کلان نفت را هزینه کند 15 میلیارد دلار. با این حال ، حرکت به سمت کاهش کار ، کاهش سهم بازنشستگیبا توجه به منابع مختلف ، و سایر مسائل مربوط به نظم و انضباط در هزینه.

خبر مرتبط  Boeing Dreamliner با سؤال از ایمنی جدید در مورد ترك موتورهای رولز رویس خود روبرو است - RT Business News

بخش بزرگی از سهامداران Exxon سرمایه گذاران خرده فروشی هستند ، Exxon همچنان سود سهام خود را در اولویت قرار می دهد.

Exxon ماه گذشته از دومین شرکت با ارزش انرژی در جهان اخراج شد ، زیرا Reliance Industries سوپر مارژ را از موقعیت طولانی خود خارج کرد.

این مقاله در ابتدا در منتشر شد Oilprice.com