1.5 میلیون آمریکایی دیگر درخواست بیکاری داده اند – RT Business News

گزارش مطالبات هفتگی وزارت بیکار وزارت کار نشان می دهد که برنامه های اولیه برای مزایای بیکاری در ایالت برای هفته منتهی به 13 ژوئن در کل 1.508 میلیون تعدیل فصلی انجام شده است.

این رقم از 1.542 میلیون ادعا در هفته قبل اندکی کاهش یافته است. یازدهمین افت مستقیم هفتگی باعث می شود ادعا ها از رکورد 6.867 میلیون در اواخر ماه مارس فاصله بگیرند. با این وجود ، برنامه های رکود اقتصادی تقریباً دو برابر خواهند شد.

“مردم می گویند ادعاها در حال از بین رفتن هستند ، اما برای اقتصادی که در حال بازگشایی است ، این تعداد بسیار زیاد است.” استیون بلیتز ، اقتصاددان ارشد ایالات متحده در TS لومباردی در نیویورک ، به رویترز گفت.

خبر مرتبط  عجله طلای را از دست دادید؟ یک پوشش SILVER وجود دارد! - اخبار تجاری RT

وی گفت: “اقتصاد فراتر از تأثیر اولیه مربوط به مشاغل تعطیل شده ، کارگران و اشتغال را از دست می دهد. صنایع زیادی آسیب می بینند و آبشارها شروع به پایین آمدن می کنند ، این همان چیزی است که این اعداد نشان می دهد ، “ او اضافه کرد.

شرکت ها ، از جمله شرکت های تولید ، خرده فروشی ، فناوری اطلاعات و تولید نفت و گاز ، همه اعلام کرده اند که کاهش شغل را اعلام کرده است. دولت های ایالتی و محلی نیز مشاغل را کاهش می دهند.

خبر مرتبط  روسیه در میان 10 کشور برتر انقلاب جهانی بانکداری دیجیتال - اخبار کسب و کار RT

اقتصاددانان انتظار دارند با اتمام برنامه حمایت از پرداخت چک دولت (بخشی از یک بسته تاریخی مالی به ارزش تقریبی 3 تریلیون دلار) ، اخراج ها از شتاب خارج شود.
همچنین در rt.com
ثروت میلیاردرهای ایالات متحده در طی همه گیری 565 میلیارد دلار افزایش می یابد در حالی که میلیون ها نفر شغل خود را از دست می دهندسیاست گذاران نرخ بیکاری در پایان سال 9.3 درصد را پیش بینی می کنند. این نرخ از 3/5 درصد در ماه فوریه صعود کرد و در ماه مه به 13.3 درصد رسید. صندوق ذخیره فدرال ایالات متحده در ماه ژوئن اعلام کرد که سالها پشتیبانی خارق العاده ای از اقتصاد خواهد داشت ، با صندلی خود جروم پاول این هفته به نمایندگان مجلس گفت: “عدم اطمینان قابل توجه در مورد زمان و قدرت بهبود است.”

اقتصاد ایالات متحده رسماً در ماه فوریه وارد رکود اقتصادی شد و طولانی ترین گسترش در رکورد را به پایان رساند ، زیرا همه گیر Covid-19 باعث شد که فعالیت اقتصادی به شدت کند شود.

خبر مرتبط  بیت کوین می تواند "به راحتی" به $ 10 TRILLION بازار برسد ، مشابه آنچه از طلا - استراتژیست سرمایه گذاری در گزارش Keizer RT

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش RT مراجعه کنید