یادآور افسردگی بزرگ است؟ در اینجا لیستی از مواد غذایی و مشروبات الکلی به دلیل Covid-19 تخلیه شده است – RT Business News

شیوع coronavirus برخی از کشاورزان و تولید کنندگان را وادار به انجام همان کاری کرده است که در دوران رکود بزرگ انجام شده است و به راحتی از محصولات آنها خلاص شده و یا در نظر داشته اند که در صورت عدم تقاضا ، از پوسیدگی آنها جلوگیری شود.

هنگامی که این بیماری همه گیر یک و یک به مناطق آلوده شد ، مردم با ترس از کمبود در آینده ، به سراغ لوازم احتمالی – از کاغذ توالت تا غذا – رفتند. پس از شوک اولیه محو شد و بخش هایی از انبارهای روز “روز رستاخیز” به سطل زباله ختم شدند دست نخوردهیک مشکل دیگر نیز بوجود آمد – مواد غذایی بیش از حد در اختیار تولیدکنندگان قرار گرفت و آنها را مجبور به رها کردن محصولات کاملاً خوب کرد.

میلیون ها لیتر مشروب غیر مترقبه

رستوران ها ، کافه ها ، بارها و بارها در بیشتر کشورهای اروپایی به دلیل محدودیت کوراو ویروس بسته شدند و تولید کنندگان شراب و آبجو را با منابع مازاد فراوانی رها کردند. همزمان با فروش شراب ، گروه شراب اروپا Comite Europeen des Entreprises Vins (CEEV) گزارش داد ترس که 10 میلیون هکتارتر شراب در معرض خطر از بین رفتن است.

بیشتر بخوانید

کارخانه های تولیدکننده در بازارهای بین المللی همچنین از شکسته شدن کرونویروس سهام قابل توجهی را از دست داده اند که برخی از آنها شکایت دارند که باید آبجو را در زیر آب تخلیه کنند. اتحادیه تولید آبجوهای آلمان (Deutscher Brauer-Bund – DBB) اخیراً به رسانه های روسی گفته است که حتی اگر بیشتر محصولات آنها قابل استفاده مجدد باشد ، باید برخی از کیس های باز شده را از بین ببرید. همسالان فرانسوی آنها مجبور شدند 10 میلیون لیتر آبجو را دور بیندازند ، در حالی که انجمن آبجو و میخانه (BBPA) گفت که قرار است 70 میلیون لیوان آبجو در یک ریخته شود “دلخراش” رویداد برای صنعت.

خبر مرتبط  صنعت حمل و نقل هوایی در چین 5 میلیارد دلار از همه گیر کورو ویروس گرفته است - RT Business News

تن ها در هراس از کمبود هدر رفته اند

پس از گرفتار شدن کارگران به این عفونت ، شیوع کورو ویروس باعث اختلال در کار در مراکز فرآوری گوشت شده است. در حالی که برخی از کارخانه ها در ایالات متحده و اروپا مجبور بودند به طور موقت بسته شوند ، سایر تجهیزات پردازش ظرفیت های خود را کاهش داده و اقدامات احتیاطی را انجام می دهند. طبق نظرسنجی اخیر YouGov ، 60 درصد آمریکایی ها نگران این هستند که آیا قادر به خرید گوشت هستند.

مشکل موجود در وسط زنجیره تأمین گوشت ، کشاورزان چاره ای جز رهایی از دام ندارند. ماه گذشته پس از آنکه یک شرکت بزرگ فرآوری مرغ گفته بود مجبور شد 2 میلیون از گله های خود را در مزارع دلاور و مریلند از بین ببرد ، مرغ های مرغی در میان شیوع ماه گذشته به دست مصرف کنندگان آمریکایی گم شد. به گفته بلومبرگ ، گوشت خوک نیز همینطور است که گفته می شود هزاران خوک کمپوست می شوند زیرا کشاورزان از فضای خالی استفاده می کنند و برخی از حیوانات برای ارسال به کشتارگاه بسیار بزرگ می شوند.

خبر مرتبط  پیروزی در انتخابات ترامپ باعث تقویت بازار سهام ایالات متحده خواهد شد ، پیروزی Biden-Harris "فاجعه بار" خواهد بود - مارک موبیوس - RT Business News

شیر دفع شده دامداران را مجبور می کند گاوها را به همبرگر تبدیل کنند

بحران Covid-19 فروش شیر و سایر لبنیات را وابسته کرد ، که بسیار وابسته به خرید از مدارس و زنجیره های فست فود است و گاوها را نمی توان از تولید شیر متوقف کرد و باعث شد که کشاورزان دچار گرسنگی شوند.
همچنین در rt.com
آیا حدود صادرات غلات روسیه امنیت جهانی غذا را تهدید می کند؟برای ثابت نگه داشتن قیمت ها و مقابله با کاهش تقاضا ، براساس برآوردهای لبنیات کشاورزان آمریکا ، لبنیات روزانه 3.7 میلیون گالن شیر را تخلیه می کردند.

برخی تصمیم گرفتند به جای آن اندازه گله خود را کاهش دهند و گاوهای شیر خود را به مراکز فرآوری ارسال کنند. با وجود موانع موجود در گیاهان گوشت ، تعداد گاوهای فرستاده شده در ماه آوریل بیش از دو درصد افزایش یافت ، بلومبرگ پیشتر گزارش داده بود.

خبر مرتبط  هند ممکن است به زودی به مرز بعدی خودروی تسلا - الون ماسک - اخبار تجاری RT تبدیل شود

در همین حال ، سازندگان پنیر فرانسوی نگران این هستند که محصولی که ملت با آن افتخار می کند ، ممکن است در معرض هدر رفت. میشل لاکوست ، رئیس شورای ملی انتصاب لبنیات ، به پولیتیکو گفت که 5000 تن پنیر در معرض خطر هدر رفتن است.
همچنین در rt.com
سازمان ملل هشدار می دهد كه بحران كووید 19 می تواند كمبود جهانی غذا را به دنبال داشته باشدرژیم سیب زمینی بلژیکی ها

در تلاش برای جلوگیری از هدر رفتن مواد غذایی ، بلژیکی ها خواسته شدند که سیب زمینی سرخ کرده بیشتری بخورند. اکثر رستوران ها در کشور تعطیل هستند که منجر به مازاد زیاد اسپند ها شد و 750 هزار تن را در خطر دور انداختن قرار داد.

“هر سیب زمینی از دست رفته ضرر دارد ،” رومن کولز ، دبیرکل انجمن بلژیک برای صنعت سیب زمینی بلگپوم ، به CNBC گفت. به گفته وی ، شهروندان می توانند به راحتی با خوردن سیب زمینی سرخ کرده ، به ویژه سیب زمینی سرخ شده ، حداقل دو بار در هفته مشکل این صنعت را کاهش دهند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید