یاتا می گوید ترافیک مسافر هوایی جهانی همچنان در حال سقوط است – RT Business News

تقاضای مسافران هوایی بین المللی در ماه فوریه 88.7٪ در مقایسه با سطح قبل از Covid در فوریه 2019 کاهش یافت ، که در مقایسه با 85.7٪ کاهش سال به سال در ژانویه ، یک کاهش بیشتر است ، گفت: صنعت جهانی هواپیمایی جهانی.

طبق یک چهارشنبه گزارش توسط انجمن حمل و نقل هوایی بین المللی (IATA) ، “بدترین نتیجه رشد” از ژوئیه سال 2020. عملکرد در همه مناطق نسبت به ژانویه 2021 بدتر شده است.

خبر مرتبط  روسیه برای کنترل افزایش قیمت مواد غذایی به مقررات صادرات غلات نیاز دارد - پوتین - RT Business News

تقاضای کل برای سفرهای هوایی در فوریه 2021 (اندازه گیری شده بر اساس کیلومتر مسافر درآمد) 74.7 درصد نسبت به فوریه 2019 کاهش داشت. این نسبت به کاهش 72.2 درصدی در ژانویه 2021 نسبت به دو سال پیش بدتر بود.

“فوریه هیچ نشانه ای از بهبود تقاضا برای سفرهای هوایی بین المللی نشان نداد. در حقیقت ، با تشدید محدودیت های سفر در برابر نگرانی های مداوم در مورد ویروس های مختلف کرونا ، بیشتر شاخص ها در جهت اشتباه قرار گرفتند. “ ویلی والش ، مدیر کل یاتا گفت

خبر مرتبط  رحمتی به کشورهای آسیب دیده همه گیر نیست زیرا رئیس بانک مرکزی اروپا می گوید لغو بدهی های Covid "غیرقابل تصور" است - RT Business News
همچنین در rt.com
مهماندار هواپیما می خواهد که هواپیما از خانواده خارج شود زیرا کودک نوپای آنها ماسک ندارد (ویدئو)داده ها نشان می دهد که میزان ترافیک خطوط هوایی آسیا و اقیانوسیه در فوریه 95.2 درصد در مقایسه با فوریه 2019 کاهش یافته است. یاتا گفت که این منطقه برای هشتمین ماه متوالی از شیب شدید افت ترافیک رنج می برد.

خبر مرتبط  تهیه کننده تراشه Qualcomm به دنبال جلوگیری از ممنوعیت "پرهزینه" ایالات متحده از صادرات به هواوی است - گزارش

شرکت های حمل و نقل اروپایی 89 درصد کاهش در ترافیک در فوریه در مقابل فوریه 2019 را نشان می دهند ، که به طور قابل توجهی از 83.4 درصد کاهش در ژانویه نسبت به ماه مشابه در سال 2019 بدتر است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش RT مراجعه کنید