گلدمن هشدار می دهد که ارز ایالات متحده ممکن است سقوط کند – اخبار تجاری RT

Goldman Sachs ، غول بانکداری سرمایه گذاری ، مواضع کوتاه در برابر دلار آمریکا را توصیه کرده است و معتقد است که خطرات ناشی از آزمایشات واکسن Covid و انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده به سمت نزولی برای بازارهای بزرگ پیش رفته است.

تحلیلگران بانک در یادداشتی به سرمایه گذاران گفتند که آنها مشاهده کردند “شانس کم” برای بیشترین نتیجه مثبت دلار در پایان سال 2020 ، که یک پیروزی انتخاباتی توسط دونالد ترامپ است ، همراه با تاخیر معنی دار برای پیشرفت واکسن.

آنها همچنین تأکید کردند که شاخصهای دقیق نظیر بازارهای پیش بینی وقایع و مدلهای عمومی اکنون احتمال جابجایی تمیز دموکراتیک یا “موج آبی” – پیروزی در کاخ سفید ، سنا و کاخ – با بیش از 60 درصد.

خبر مرتبط  سود EasyJet کاهش می یابد زیرا بحران ویروس کرونا ، سفرهای جهانی را با مشکل روبرو می کند - اخبار تجاری RT
همچنین در rt.com
حرکت روی دلار: یوان چین با بیشترین سود در 12 سال گذشته یک چهارم به پایان می رسد“از نظر ما ، یک” موج آبی “انتخابات ایالات متحده و اخبار مطلوب در مورد جدول زمانی واکسن می تواند شاخص وزنی و دلار DXY را به پایین ترین حد خود در سال 2018 بازگرداند ،” زاک پاندل ، رئیس شرکت Global FX ، Rates و EM Strategy گفت.

وی در مورد واکسن های ویروس کرونا و Pfizer و Moderna صحبت کرد “اگر واکسن ها بسیار مثر باشند ، این نتایج اولیه ممکن است کافی باشد تا احتمال زیاد تصویب اضطراری FDA تا پایان سال را نشان دهد.”

“مطمئناً خطرات مهمی وجود دارد: ما در مورد تعداد شمارش آرا (به ویژه برای سنا) و واکنش بازار سهام در برابر” موج آبی “بیشترین اطمینان را نداریم. اما حاشیه گسترده در نظرسنجی های فعلی خطر به تاخیر انداختن نتیجه انتخابات را کاهش می دهد و احتمال دستیابی به موفقیت واکسن در کوتاه مدت می تواند پشتوانه ای برای دارایی های پرخطر باشد. “ پاندل اضافه کرد.

خبر مرتبط  ذخایر طلا و ارز روسیه در یک هفته 1 میلیارد دلار افزایش می یابد - RT Business News
همچنین در rt.com
پیروزی بایدن می تواند حباب چاپ پول و بازار سهام ایالات متحده را تقویت کند – پیتر شیفگلدمن به سرمایه گذاران توصیه کرد دلار را در برابر سبد وزنی متغیر متشکل از پزوی مکزیک ، رند آفریقای جنوبی و روپیه هند کاهش دهند. استراتژیست ها همچنین پیشنهاد خرید یورو ، دلار کانادا و استرالیا در برابر دلار را دادند. این شرکت توصیه های طولانی مدت یوان از طریق اوراق قرضه دولت چین اصلاح نشده را حفظ می کند.

خبر مرتبط  پوتین از اقدامات همه جانبه برای حمایت از اقتصاد و مشاغل روسیه در میان همه گیری های کوروی ویروس خبر داد - اخبار بازرگانی RT

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید