گلدمن ساکس بهترین عملکرد در دهه گذشته را به عنوان سود تعهد پذیری بیش از دو برابر در سه ماهه آخر سال 2020 نشان می دهد – RT Business News

گروه گلدمن ساکس در سه ماهه آخر سال 2020 عملکرد فوق العاده قوی داشته و بیش از دو برابر سود نسبت به سال قبل از آن به دست آورده است ، علی رغم خسارت مالی جهانی که توسط همه گیری در حال انجام ایجاد شده است.

در حالی که ثابت شد سال 2020 سالی برای بازارهای جهانی است – و برای بسیاری از مشاغل کوچک حکم اعدام است – برخی از آنها در میان آشفتگی Covid-19 بسیار خوب ظاهر شدند. گزارش نویسی در روز سه شنبه ، گلدمن ساکس نتایج چشمگیری را نشان داد.

دیوید سولومون ، رئیس و مدیرعامل گلدمن ساکس ، با در دست داشتن ورق درآمد ، در بیانیه مطبوعاتی گفت که “این یک سال پرچالش در بسیاری از جبهه ها بود” هشدار می دهد که ممکن است 2021 بهتر نباشد.

خبر مرتبط  خط لوله گاز Nord Stream 2 روسیه به وضوح برای اروپا مفید است و تکمیل خواهد شد - پوتین - RT Business News
همچنین در rt.com
“قطع ارتباط با واقعیت”: بریتانیایی ها به عنوان “یکی از ثروتمندترین مردان انگلستان” معرفی می شوند“ما امیدواریم که امسال ثبات مورد نیاز و مهلک بیماری همه گیر را به ارمغان بیاورد ، اما ما همچنان آماده هستیم تا طیف وسیعی از نتایج را کنترل کنیم” او گفت.

این شرکت بانکداری سرمایه گذاری در سال 2020 حدود 43 درصد رشد درآمد حاصل از تجارت را نشان داد ، در حالی که سود خود در سه ماهه آخر سال آشفته 23 درصد جهش کرد و به 4.27 میلیارد دلار رسید. ثابت شده است که بانکداری سرمایه گذاری یک معدن طلا برای این شرکت است که در طی سه ماهه 27 درصد رشد داشته و به 2.61 میلیارد دلار رسیده است که تقریباً 195 درصد رشد در مقایسه با مدت مشابه سال قبل را تشکیل می دهد. درآمد این رکورد در درجه اول از پذیره نویسی سهام بود ، زیرا این شرکت در چندین IPO آبدار شرکت کرد.

خبر مرتبط  نهنگ رمزنگاری Mystery به بیش از 1.1 میلیارد دلار بیت کوین منتقل شد و کمتر از 4 دلار برای معامله پرداخت می کند - RT Business News
همچنین در rt.com
مانند اوباما ، مانند ترامپ: بایدن پس از پیروزی کالج انتخاب ، بانکداران گلدمن ساکس را در آغوش می گیرداین گروه بانکی جدا از نشان دادن بهترین عملکرد خود در یک دهه گذشته ، همچنین توانست خود را از رسوایی سالها پیرامون صندوق سرمایه داری مستقل 1 مالزی توسعه برهاد (1MDB) جدا کند. در ژوئیه گذشته ، با دولت مالزی به توافق سنگینی رسید ، توافق کرد 2.5 میلیارد دلار بپردازد و حداقل 1.4 میلیارد دلار دارایی را در ازای حذف کلیه اتهامات علیه این شرکت و مدیران برجسته ، فعلی و سابق آن تضمین کند. این گروه بانکی به گمراه کردن سرمایه گذاران بر سر فروش اوراق قرضه بالغ بر 6.5 میلیارد دلار متهم شد که برای جمع آوری آن برای 1MDB کمک کرد.

خبر مرتبط  بازارهای آسیا به دلیل افزایش تنش های ایالات متحده و چین در حال سقوط هستند - RT Business News

گلدمن ساکس همچنین در ماه اکتبر با وزارت دادگستری ایالات متحده به توافق جداگانه ای رسید و توافق کرد که 2.9 میلیارد دلار بیشتر به نهادهای نظارتی بپردازد تا کاوشگرهای مربوط به نقش خود در رسوایی 1MDB را حل کند.
همچنین در rt.com
مالزی اتهامات کیفری علیه گلدمن ساکس را به دلیل غارت صندوق دولتی پس از سرفه کردن میلیارد دلار بانک وال استریت ، لغو کردفکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!