گلدمن انتظار دارد نفت در سال آینده به 65 دلار برسد – RT Business News

طبق گفته تحلیلگران گلدمن ساکس ، گلدمن ساکس انتظار دارد که نفت خام برنت در سه ماهه سوم سال 2021 به 65 دلار در هر بشکه برسد ، اگرچه ممکن است در پایان سال با 58 دلار در هر بشکه به پایان برسد.

به گزارش بیزینس اینسایدر ، در یادداشتی ، آنها همچنین گفتند انتظار دارند وست تگزاس اینترمدیت تا سه ماهه سوم سال آینده به 55.88 دلار در هر بشکه برسد ، در حالی که در هر بشکه در پیش بینی های قبلی 51.38 دلار بود.

“این احتمال وجود دارد که از بهار سال آینده واکسن ها به طور گسترده در دسترس قرار بگیرند و به حمایت از رشد جهانی و تقاضای روغن ، به ویژه جت کمک کنند.” تحلیلگران گلدمن گفتند.

خبر مرتبط  سفرهای داخلی در حال حاضر بزرگترین چیز در حال حاضر است ، مقامات در بخش می گویند Boom Bust - RT Business News
همچنین در rt.com
3 دلیل اینکه قیمت نفت به این زودی ها افزایش نخواهد یافت“کلید مقاومت در برابر قیمت های لحظه ای ، با وجود توقف موجودی کالاهای موجود در تابستان ، افزایش مداوم قیمت های قدیمی بوده است” آنها اضافه کردند

در اوایل سال جاری ، رئیس کالاهای بانک سرمایه گذاری جفری کوری گفت که چشم انداز کوتاه مدت نفت همچنان ضعیف است ، اما در سال 2021 ، قیمت ها به طور چشمگیری بهبود می یابند. وی در ماه جولای خاطرنشان كرد كه اگر قیمتها به سرعت افزایش یابد ، با بازآفرینی تولید بیشتر شیل در تعادل مجدد بازار تداخل می كنند.

خبر مرتبط  پاکستان به دلیل همهگیری Covid-19 در 68 سال اول رکود اقتصادی را تجربه می کند - RT Business News

به طور جداگانه ، تحلیلگران گلدمن در ماه ژوئیه گفتند كه تقاضا برای نفت احتمالاً تا سال 2022 به سطح قبل از بحران برمی گردد ، كه با بازگشت میلیون ها نفر به كار ، تغییر به سمت حمل و نقل خصوصی بیشتر و حمایت دولت از طریق هزینه های زیرساخت همراه خواهد بود.
همچنین در rt.com
کارشناس انرژی به بوم بوست می گوید: “درمان قیمت پایین نفت قیمت پایین است.”در آخرین یادداشت خود ، تحلیلگران بانک سرمایه گذاری اظهار داشتند که انتظار دارند تقاضای نفت بین ژانویه و آگوست سال آینده 3.7 میلیون بشکه در روز بهبود یابد ، در حالی که به دلیل ادامه تولید کاهش OPEC + و افزایش ناچیز عرضه غیر اوپک ، عرضه همچنان محدود است.

خبر مرتبط  افت شدیدترین وضعیت برای همیشه در اقتصاد ایالات متحده به دلیل سقوط ناخالص داخلی 33٪ به دلیل کمبود همه گیر کووید - RT Business News

نفت این هفته را با سود آغاز کرد ، و در پی اخبار مثبت اقتصادی از چین ، یک ضعف مثبت ، و برنامه های شرکت نفت دولتی امارات متحده عربی برای کاهش ذخایر نفت خام تا 30 درصد در ماه اکتبر ، به بالاترین در پنج ماه گذشته افزایش یافت. .

این مقاله در اصل در منتشر شد Oilprice.com