گفته می شود که پسر کارلوس قوسن 500000 دلار پول رمزپرداخت برای کمک به قاچاق پدر در خارج از ژاپن پرداخت کرده است – RT Business News

دادستان های آمریكا گفتند كه فرزند رئیس Carl Ghosn رئیس پیشین نیسان حدود 500000 دلار به عنوان یك رمز به حساب رمزپایه به یكی از دو مرد ماساچوست ارسال كرد كه در ماه دسامبر به Ghosn کمک كرد تا از ژاپن فرار كند.

طبق پرونده تشکیل دادگاه ، این پرداخت ها پس از فرار پدرش از ژاپن به لبنان از ژانویه تا ماه مه سال جاری توسط آنتونی غسن انجام شده است.

این پرداخت ها به پیتر تیلور و پدرش مایکل تیلور ، جانباز نیروهای ویژه ارتش آمریكا انجام شده است كه توسط مقامات ژاپنی متهم به مشاركت در طرح فرار شده اند. گفته می شود که آنها به غسن که در خانه ای تحت نظارت دادگاه در توکیو زندگی می کرد ، در حالی که با اتهامات جرایم مالی روبرو بود ، کمک کردند ، در یک جعبه تجهیزات موسیقی و جت شخصی فرار کردند.

غوسن به لبنان ، خانه كودكی خود گریخت ، در حالی كه تایلورها در یكی از زندانهای خارج از بوستون نگهداری می شوند. آنها طبق یک قانون ژاپن با استرداد روبرو هستند و این امر باعث می شود که پناهندگی یک جنایتکار غیرقانونی شود. آنها ادعا كرده اند كه مرتكب جرم نشده اند و به دنبال مبارزه با وثیقه در هنگام مبارزه با اتهامات استرداد هستند. وکلای آنها از جمله موارد دیگر ، خطرات ابتلا به تاج در هنگام زندان را ذکر کرده اند.

خبر مرتبط  اقتصاد چین "لوکوموتیو" برای بهسازی جهانی پس از همه گیر - اقتصاددان سوئیس - اخبار تجاری RT




همچنین در rt.com
نیسان و رنو گزارش هایی مبنی بر وقوع احتمال وقفه در رابطه غسان را رد می کنند



در همین حال ، در دادرسی روز چهارشنبه ، دادستان های فدرال سندی را از Coinbase (یک شرکت رمزنگاری سان فرانسیسکو) معرفی کردند که نشان می دهد نقل و انتقالات ادعا از آنتونی گوسن به پیتر تیلور است.

دادستان ها پیش از این پرونده هایی را نشان می دادند که مبلغ 862.500 دلار در نقل و انتقالات مفتولی از خود کارلوس غسن به یک شرکت در ارتباط با پیتر تیلور ، که همه قبل از فرار دسامبر اتفاق می افتاد ، معرفی شده اند.

خبر مرتبط  روبل روسیه یکی از جذاب ترین ارزهای بازار در حال ظهور در جهان پس از همه گیری است - Goldman Sachs - RT Business News

دادستان همچنین به مصاحبه تلویزیونی اخیر اشاره کرد که در آن رئیس سابق نیسان گفت که او به همه کسانی که در کنار او هستند کمک می کند. دادستان ها با استناد به کل بیش از 1.3 میلیون دلار ، ادعا کردند که تایلورها بودند “دست خوش پرداخته توسط Ghosn.”

در ژانویه ، مقامات ژاپن حکم دستگیری برای یک شهروند سوم آمریکایی ، جورج آنتوان زایک صادر کردند که همچنان در زندان است. در جلسه چهارشنبه چهارشنبه ، دادستان ها همچنین یک قرارداد منشور هواپیما را نشان دادند كه گفته می شود توسط Zayek امضا شده و موافقت كرده اند مبلغ 350،000 دلار برای تعیین یك هواپیمای جت ترکیه ای كه در فرار غسن استفاده می شود ، بپردازند.




همچنین در rt.com
“آنها تهدید كردند كه به دنبال خانواده من خواهم بود”: Ghosn نیسان و دادستان های ژاپنی را به COLLUSION متهم می كند



خبر مرتبط  لهستان جریمه سنگینی به خط لوله گاز روسیه می زند که حتی از مرزهای آن عبور نمی کند - RT Business News

هنگامی که این شرکت نزدیک به دو دهه قبل در آستانه ورشکستگی بود ، شرکت Ghosn برای نجات نیسان از فروپاشی بسیار اعتبار دارد ، و در پشت اتحاد نیسان-رنو-میتسوبیشی ایستاد. وی توصیه کرد رنو وثیقه شرکت ژاپنی را صادر کند و در سال 1999 خودروساز فرانسوی 36.8 درصد از نیسان را خریداری کرد.

دادستان های ژاپنی تاجر را متهم کرده اند که درآمد خود را مخفی کرده و خود را از طریق پرداخت به نمایندگی های کشورهای دیگر مخفی می کند. غوسن بارها این اتهامات را رد کرده و خواستار بازداشت وی شده است “ظالمانه و دلخواه”. وی گفت که تمام اتهامات علیه وی اتهام است “بی اساس” و ادعا کرد که دلیل واقعی آزار و شکنجه تلاش وی برای تعمیق اتحاد بین نیسان و رنو بوده است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید