گزارش Keizer RT در تظاهرات سهام شرکتهای ورشکسته حفر شده است – RT Business News

سهام شرکتهای ورشکسته یا نزدیک به ورشکسته مانند غول کرایه اتومبیل هرتز و چزاپیک انرژی این هفته از تجمع حماسی برخوردار بودند ، حتی اگر دارندگان سهام عدالت آخرین باری باشند که وقتی بنگاه ها بالاخره شکسته می شوند.

در طی یک هفته بسیار بی ثبات ، هرتز که در اواخر ماه گذشته برای حمایت از ورشکستگی تشکیل داد ، سهام خود را بیش از 500 درصد افزایش داد در حالی که در تاریخ 26 ماه مه 0.5 دلار کم بود. فیلتر شکن ورشکستگی بی نظیر Chesapeake Energy نیز از تجمع مجنون برخوردار بود. انفجار سهام از 14 دلار در روز جمعه گذشته تا نزدیک به 70 دلار در روز دوشنبه بسته شود و تا پایان هفته به 19 دلار سقوط کند.

خبر مرتبط  کره جنوبی منابع LNG را برای پاکستان گرسنه آغاز می کند - RT Business News

مکس و استیسی درباره حرکات غیرمعمول بورس سهام برای شرکتهایی که در حال فروپاشی هستند بحث کردند.

https://www.youtube.com/watch؟v=N6clnkihANU

“اگر Chesapeake Energy اعلام ورشکستگی یا هرتز کند ، به عنوان مثال – آنها همچنین اعلام ورشکستگی کردند – سهام صدها درصد افزایش یافت ، این نوعی غارت است که در جریان است.” مکس کیزر گفت.

خبر مرتبط  شرکت هواپیمایی حامل آلمان لوفت هانزا با 10 میلیارد دلار بسته نجات دولتی موافقت می کند - RT Business News

“و ما این غارت را در خیابان اصلی در جریان زندگی سیاه مشاهده می کنیم [protests]… خوب ، در حال حاضر در وال استریت غارت شده است ، در برنامه رابین هود غارت وجود دارد ، “ وی با اشاره به یک برنامه تلفن همراه برای سرمایه گذاری در سهام گفت.

خبر مرتبط  بانک فدرال با ایجاد تریلیون دلار در تسکین کورو ویروس ایجاد حباب در بازار سهام - RT Business News

مکس در ادامه اظهار داشت که کاربران برنامه سرمایه گذاری هستند “یا شخم زدن به یک بازنده مرده – یقین مرده از دست دادن 100 درصد از پول خود ،” یا فقط قیمت را برای سود سریع دستکاری کنید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید