گزارش Keizer در حال ظهور ناگهانی صندوق بین المللی پول با نیمی از جهان است که اکنون در را می کوبد – RT Business News

صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) گفت كه نیمی از جهان در معرض بحران از طریق بیماری همه گیر Covid-19 کمک های اضطراری خواسته اند. براساس این صندوق ، این کشور قادر است یک تریلیون دلار به کشورهای عضو خود وام دهد.

گزارش Keizer RT به ما یادآوری می کند که 100 درصد از دنیا نمی توانند به این دلیل کمک مالی دریافت کنند “نیمی از آن باید هزینه آن را بپردازد ، نیمی از آن باید مکنده میز پوکر باشد.”

مکس کایزر درباره اینکه صندوق بین المللی پول بخشی از تروئیکا به اصطلاح اروپا در جریان رکود اقتصادی در یونان و ایرلند در سال 2008 صحبت می کند صحبت می کند. و در آن زمان گمانه زنی های زیادی وجود داشت [that] صندوق بین المللی پول به نوعی پوست کشیدن چربی برای ایجاد بحران یونان بود ، “ او گفت.

خبر مرتبط  کارشناسان می گویند چین ممکن است با تخلیه خزانه داری ایالات متحده در حال افزایش نرخ دلار زدایی باشد ، - RT Business News

مکس خاطرنشان می کند که این صندوق ناگهان نقشی پیدا کرد و دوباره مرتبط بود. اکنون در سال 2020 ، صندوق بین المللی پول ناگهان نیمی از جهان را نجات می دهد. آنها واقعاً کار خوبی کردند. آنها از حاشیه نشینی و بی ارزش بودن به چیزی در این جهان تبدیل شدند. “

https://www.youtube.com/watch؟v=ETQqffBi3xs

خبر مرتبط  آیا اپراتورهای خط لوله آمریکا از بحران نفت جان سالم به در خواهند برد؟ - اخبار تجاری RT

استیسی هربرت خاطرنشان می کند که در طول این بیماری همه گیر کرونویروس همه کشف کردند “جادوی چاپخانه” و آن “در واقع هیچ کس مجبور نیست کار کند.”

آن موقع همه چیز درباره یونان چه بود؟ چرا وقتی ظاهراً یک تریلیون دلار پول دارند ، آنها را وادار به ریاضت اقتصادی کردند؟ Keizer Report میزبان تعجب است. آنها در مورد چگونگی تولید صندوق بین المللی پول ثروت می گویند ، آنها اشاره كردند كه بخش اعظم آن از آمریكا تهیه می شود كه مشغول چاپ تریلیون ها برای بانكداران است.

خبر مرتبط  دلار نزدیک به لحظه Wile E. Coyote است که از صخره رها می شود و سقوط می کند - پیتر شیف - اخبار تجاری RT

“آنها از پول به عنوان یک سلاح سیاسی استفاده می کنند ،” مکس می گوید

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید

پاسخی بگذارید