گزارش های Coinbase پیش از لیست Nasdaq – 1،8 میلیارد دلار درآمد برای Q1 ثبت کرده است – RT Business News

صرافی ارز رمزنگاری شده Coinbase نشان داد که درآمد آن برای دوره ژانویه تا مارس بیش از 1 میلیارد دلار است و از درآمد کل سال گذشته پیشی می گیرد. این شرکت رشد انفجاری را تا حدودی به بازار گاو بیت کوین نسبت داد.

طبق برآوردهای اولیه ، حجم معاملات سه ماهه اول شرکت با 276٪ افزایش به 335 میلیارد دلار رسیده و درآمد سه ماهه نیز به 1.8 میلیارد دلار رسیده است. درآمد خالص Q1 بین 730 تا 800 میلیون دلار بود.

تعداد کاربران فعال Coinbase ، که انتظار می رود هفته آینده در بازارهای سهام شرکت کند ، از 2.8 میلیون نفر در سه ماهه چهارم سال گذشته به 6.1 میلیون نفر در Q1 2021 رسیده است. کاربران معتبر (تعداد کل افراد با حساب Coinbase) افزایش یافته است از 43 میلیون در پایان سال 2020 به 56 میلیون.

خبر مرتبط  روسیه ممکن است گزینه موثری برای کانال سوئز ارائه دهد ، و این مسیر دریای شمال نیست - سرمایه دار - اخبار تجاری RT

بورس مستقر در ایالات متحده شاهد دارایی های رمزنگاری شده در این سیستم عامل با رشد 1200 درصدی از 17 میلیارد دلار به 223 میلیارد دلار بود. هم اکنون 11.3 درصد از بازار ارزهای رمزنگاری شده سهم دارد.
همچنین در rt.com
بازار ارزهای رمزنگاری شده در حال حاضر تقریباً به اندازه اپل ارزش دارد پس از سقوط بازار با رکورد 2 تریلیون دلارخبر مرتبط  بانک BRICS یک وام اضطراری 1 میلیارد دلاری برای مبارزه با بیماری همه گیر Covid-19 فراهم می کند - RT Business News

“ما همیشه مشاهده کرده ایم که قیمت بالای رمزنگاری باعث افزایش سطح فعالیت کاربر و حجم معاملات در سیستم عامل ما می شود” مدیر عامل آلسیا هاس گفت. “ما انتظار داریم رشد قابل توجهی در سال 2021 ناشی از معاملات و درآمد حضانت با توجه به افزایش علاقه نهادی به کلاس دارایی رمزنگاری شود.”

به دنبال لیست هفته آینده ، سیستم عامل رمزنگاری قصد دارد هزینه فروش و بازاریابی خود را به 12 تا 15 درصد از درآمد خالص امسال افزایش دهد.

خبر مرتبط  شرکت تجارت الکترونیکی Lazada مستقر در Alibaba در سنگاپور از هک داده های گسترده 1.1 میلیون حساب رنج می برد - RT Business News

Coinbase پس از درآمد سال 2020 بیش از دو برابر درآمد سال 2019 شرکت ، از طریق لیست مستقیم در فوریه ثبت نام کرد. این برنامه قصد دارد در Nasdaq تحت عنوان COIN تیکر لیست کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اقتصاد و امور مالی ، به بخش RT مراجعه کنید