گزارش حمله سایبری به خط لوله اصلی ایالات متحده باعث افزایش قیمت نفت و بنزین می شود – RT Business News

قیمت نفت خام و سوخت روز دوشنبه افزایش یافت زیرا یکی از بزرگترین سیستم های خط لوله سوخت در ایالات متحده پس از حمله سایبری گزارش شده عمدتا خاموش ماند. ایالات متحده به دلیل شرایط موجود در 17 ایالت وضعیت اضطراری اعلام کرده است.

هر بشکه آتی Brent و US West Texas Intermediate به ترتیب در صبح روز دوشنبه با 0.7٪ افزایش به 68.79 دلار در هر بشکه و 65.37 دلار در هر بشکه رسیدند. در همین حال ، معاملات آتی و روغن گرمایشی بنزین در ایالات متحده حدود 1٪ جهش کرد.

این اوج اندکی پس از آن رخ می دهد که خط لوله استعماری ، مجری یک خط لوله اصلی بنزین که حدود 45٪ از سوخت مصرفی ساحل شرقی ایالات متحده را حمل می کند ، گفت که مورد حمله سایبری قرار گرفته است. این شرکت مجبور شد عملیات خطوط اصلی خود را متوقف کند ، فقط خطوط کوچکتر بین ترمینال ها و نقاط تحویل باقی مانده است. این اپراتور هنوز در تلاش است تا سیستم کامل را به صورت آنلاین بازگرداند و در مورد زمان انجام این کار چیزی نگفته است.

خبر مرتبط  هشدار بانک آمریكا هشدار می دهد كه حباب بازار سهام آمریكا می تواند به زودی پس از افزایش ارزش ویروس کرونا در وال استریت ظاهر شود
همچنین در rt.com
بزرگترین خط لوله ایالات متحده پس از حمله سایبری کلیه عملیات را متوقف می کندبرخی از تحلیلگران هشدار می دهند که اختلالات بیشتر باعث افزایش قیمت در پمپ ها می شود. به گفته بلومبرگ ، قیمت های متوسط ​​بنزین در ایالات متحده ممکن است تا 3 دلار در هر گالن افزایش یابد – بالاترین قیمت از سال 2014 – سریعتر از آنچه پیش بینی می شد ، تا روز یادبود در پایان ماه مه.

خبر مرتبط  ناوگان حمل و نقل با LNG می تواند در این دهه دو برابر شود - RT Business News

“اگر این [disruption] بیشتر طول می کشد ، به احتمال زیاد منجر به برخی از دررفتگی های مکان – کمبود محصولات نفتی در ساحل شرقی ، فراوانی در منطقه خلیج فارس می شود. این از قیمت محصولات نیویورک پشتیبانی می کند و ممکن است محصولات نفتی بیشتری را از خارج جذب کند. “ جیووانی استاونوو ، تحلیلگر کالا در UBS Group AG ، به نقل از بلومبرگ گفت.

خبر مرتبط  JPMorgan و بانک های برتر جهانی تریلیون ها پول کثیف را برای الیگارشی ها و شبکه های جنایی جابجا کردند

روز یکشنبه ، اداره ایمنی حامل حامل موتور فدرال اعلامیه اضطراری منطقه ای را تحت پوشش 17 ایالت و منطقه کلمبیا صادر کرد. این قانون باعث آرامش قوانین رانندگان حامل بنزین ، گازوئیل ، سوخت جت و سایر فرآورده های نفتی تصفیه شده می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید