گردشگری جهانی تقریباً 200 میلیارد دلار در طول قفل شدن کورو ویروس از دست داد – UN – RT Business News

سازمان جهانی جهانگردی سازمان ملل متحد (UNWTO) نشان داد ، همزمان با هجوم کرونا ویروس ، سفرهای جهانی را فلج کرده است ، جریان های توریستی در چهار ماه نخست امسال تقریباً نصف شده است.

براساس برآوردهای UNWTO ، آوریل به جای تبدیل شدن به یک فصل پررونق گردشگری ، یک فاجعه است و ورود بین المللی 97 درصد افت کرده است. این بیش از 40 درصد کاهش ماه مارس است.

“بین ژانویه و آوریل 2020 ، ورود گردشگران بین المللی 44٪ کاهش یافته است و این رقم در حدود 195 میلیارد دلار در ازای دریافت گردشگری بین المللی ضرر کرده است.” آژانس گفت.

خبر مرتبط  روسیه تولید نفت را در ماه مه نزدیک به هدف اوپک + کاهش می دهد - RT Business News
همچنین در rt.com
دومین فرودگاه شلوغ لندن تا سال 2024 ممکن است به سطح مسافرهای قبل از koronavirus برنگرددUNWTO با ارزیابی وضعیت احتمالی اقتصادی ناشی از بیماری همه گیر ، پیش از این گفته بود که محدودیت های سفر می تواند بین 910 میلیارد دلار تا 1.2 تریلیون دلار درآمد برای بخش گردشگری از بین ببرد و 120 میلیون شغل را در معرض خطر قرار دهد. همانطور که سه سناریو ممکن را ارائه کرده است ، حتی مطابق بهترین آنها ، انتظار می رود گردشگری بین المللی نسبت به سال گذشته 58 درصد کاهش یابد.

خبر مرتبط  ونزوئلا امیدوار است که بریتانیا به دلیل خرید مواد غذایی و پزشکی در میان همه گیری Covid-19 ، توسط بریتانیا منجمد شود - RT Business News

وی گفت: “سقوط ناگهانی و گسترده تعداد گردشگران مشاغل و اقتصاد را تهدید می کند. بنابراین بسیار مهم است که شروع مجدد گردشگری در اولویت قرار گرفته و با مسئولیت پذیری اداره شود. “ دبیرکل UNWTO ، زوراب پولولیکاشویلی گفت.
همچنین در rt.com
همه گیر کروناویروس برای هزینه های هواپیمایی جهانی 314 میلیارد دلار درآمد – IATAدر گزارش دیگری که روز سه‌شنبه منتشر شد ، آژانس سازمان ملل متحد خاطرنشان كرد: هرچند كه بحران خاتمه یافته است ، بخش مشكل به آرامی شروع به كار مجدد می كند ، زیرا كشورها محدودیت ها را برداشته یا حداقل می كنند. براساس داده های آن ، تعداد مقصد در سراسر جهان کم و بیش در دسترس برای سفر در اواسط ماه ژوئن از فقط سه درصد در ماه گذشته به 22 درصد رسیده است.

خبر مرتبط  سرمایه گذاری های جهانی در حالی که آشفتگی Covid-19 بازارهای مالی را در اختیار دارد ، وارد چین می شود - RT Business News

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید