گازپروم روسیه تأمین گاز طبیعی به چین – RT Business News

یک مقام ارشد گازپروم گفت: گازپروم انحصار گاز طبیعی روسیه در ماه های ژوئیه و آگوست نسبت به ژوئن ، گاز طبیعی خود را از طریق خط لوله جدید قدرت سیبری به چین افزایش داده است.

ولادیسلاو بورودین ، ​​مدیر کل واحد غول گاز Gazprom Transgaz Tomsk ، گفت: عرضه گاز طبیعی روسیه به چین از طریق قدرت سیبری به 12 میلیون متر مکعب در روز در ماه جولای و آگوست افزایش یافت ، از 10 میلیون متر مکعب در ژوئن. مجله شرکتی شرکت

بورودین در این مجله نوشت: گازپروم ، كه در دسامبر 2019 قدرت سیبری را راه اندازی كرد ، به نظر می رسد هر ساله تحویل خود را از طریق خط لوله به چین افزایش دهد. پیش بینی می شود منابع سالانه به چین از 21 میلیارد متر مکعب در سال 2019 به 24-25 میلیارد متر مکعب در پایان سال جاری افزایش یابد.

خبر مرتبط  Huawei چین امیدوار است که در میان فشارهای تحریم های ایالات متحده از شبکه های 5G اروپا پشتیبانی کند - RT Business News
همچنین در rt.com
روسیه در نبرد برای بازار بزرگ انرژی چین ، ایالات متحده را شکست دادالکساندر ایواننیکوف ، رئیس اداره مالی و اقتصادی گازپروم ، در تماس کنفرانس Q2 گفت: در سه ماهه دوم سال 2020 ، تجهیزات گازپروم به چین از طریق قدرت سیبری با قیمت های قابل توجهی بالاتر از قیمت گاز اروپا بود.

خبر مرتبط  سرمایه گذار جیم راجرز می گوید قرن سلطنت USD در حال پایان است - RT Business News

“هرچه حجم گازرسانی تحت قرارداد CNPC رشد کند ، بازار چین سهم قابل توجهی در درآمد و سود گازپروم فراهم خواهد کرد” خبرگزاری TASS هفته گذشته به نقل از ایواننیکوف گفت.
همچنین در rt.com
صنعت نفت و گاز در سال 2020 با ضرر 1.8 تریلیون دلار روبرو استخط لوله جدیدی به نام Power of Siberia 2 نیز در حال کار بین روسیه و چین است ، زیرا مسکو به دنبال سهم رو به رشد بازار گاز طبیعی چین است که انتظار می رود در سال های آینده رشد خود را ادامه دهد ، البته با سرعت کمتری. سرعت نسبت به نیم دهه گذشته.

خبر مرتبط  ناوگان عظیم 117 تانکر نفت خام فوق العاده ارزان به چین می آورد - RT Business News

الکسی میلر ، رئیس کمیته مدیریت گازپروم ، اوایل ماه جاری گفت که Power of Siberia 2 امسال وارد مرحله طراحی شد.

“نیازی به گفتن نیست ، این به طور قابل توجهی توانایی های ما را بهبود می بخشد و گسترش زیرساخت های گاز را در سراسر سیبری شرقی بیشتر تسهیل می کند” میلر گفت.

این مقاله در اصل در منتشر شد Oilprice.com